Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 07:34, 04 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Były kulki, owszem bardzo ładne ale nie patrzyłam po ile . Szukam stożka a ich mało zachwycające, a ja raczej ich nie poprawię
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 20:19, 04 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Karolcia - krokusy w trawnik no nie wiem. Bardzo ładnie to wygląda, ale jak z koszeniem? Ja bym nie sadziła, bo ja raczej praktycznie, bezproblemowo wolę

Ten taras widoczny łuk fajnie masz zrobiony - podoba mi się
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
bql3 06:00, 05 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Mixtoorka napisał(a)





witam,

No, no i taras za niedługo będziesz miała to i teraz herbatkę będzie można wypić oraz odpocząć - całym sercem kibicuję Twojej inwestycji z tym tarasem no będziesz miała super.

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
olga80 16:31, 05 paź 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
przyszłam za za Twoim Uśmiechem od Mireli , mega rewolucje, fajnie komponujesz rośliny. Jeśli chodzi o krokusy to u mnie w trawniku sie one nie sprawdziły, pierwszy rok było ok ale i tak wszystkie nie wyszły i z roku na rok było gorzej a teraz ne mam żadnego w trawie . Pozdrawiam i bede podglądać postepy w pracy
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Mixtoorka 18:49, 05 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Janie, dziękuję już nie mogę się doczekać tej herbatki ale chyba będzie z prądem zanim się doczekam to trzeba będzie się dogrzewać ale co tam, czekam już 2 lata to te parę dni nie robi różnicy.
Cieszę się, że rośliny nie siedzą już w donicach

A to moja nowa trzmielina większa.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 18:53, 05 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mirelko, Olgo- chyba mus posłuchać Waszych rad, ojej to gdzie ja wcisnę te krokusy? A może zaryzykować i niech się dzieje co chce? Może przed maliny?
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 19:01, 05 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811


Nowa towarzyszka dla Witolda klona jeszcze musimy dokończyć tę stronę, ale to jak Panowie stolarze się obrobią bo mi zadepczą traweczki
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 09:15, 06 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Karolcia, a na rabacie nie będziesz miała miejsca na krokusy? Tak dużo ich masz? Masz np. hosty i inne, które wiosną są niewidoczne to posadź tam
Ja moje cebule wszędzie upycham

Ale trzmielinę to masz okazałą Jaka ona jest wysoka? Ale byś musiała czymś ją podsadzić Ja między moimi trzmielinami mam trawę Trzcinnik Overdam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 13:13, 06 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
W hostach będzie cień, dlatego tam nie wciskam krokusów i nie wysadzam niczym oprócz host, chciałabym żeby zrobiły taką skarpetę. A Trzmielina ok. 160. Musiała być wyższa żeby słońce do niej docierało teraz ma mężnieć
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
kasia_w 10:23, 07 paź 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
KArola ja tez kibicuje trawnikowi !Mialam kiedys krokusy w trawniku ale tylko raz wzeszly bo potem były wykopy w trawie. Ja bym ryzykowala, masz mala powierzchnie a krokusy i tak beda wczesniej niz koszenie trawy.Najwyzej liscie skosisz.W takim malym ogrodku to bedzie slodko wyglądało
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies