Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 08:28, 01 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
A dziś był już pierwszy przymrozek- szyby skrobałam...co oznacza, że natychmiast muszę zająć się wysadzaniem wszystkiego co mam z doniczek do gruntu..bo zaraz będę miała same doniczki z korzeniami...

Jakie to szczęście,że teren już praktycznie gotowy

Zatem działam, zdjęcia będą wieczorem. Jeden minus jesiennych nasadzeń to taki,że ciężko nacieszyć się widokiem własnej roboty bo większość traw, bylin i roślin już w szacie jesiennej Np. hosty będą straszyć ...uaaaa
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
ewa004 19:49, 01 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
To czekamy na zdjęcia
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
MirellaB 20:03, 01 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Będzie pięknie - czuję to

Również czekam na fotki.

U mnie też przymrozek był rano, a w dzień słoneczna pogoda, że aż w krótkim rękawku pracowałam w ogrodzie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 08:53, 02 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
widok z okna na szkielet tarasu i to co udało mi się zdziałać wczoraj, a pogoda była jak na zamówienie

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 08:56, 02 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811




przed Red Baronem będą jeszcze żurawki lime marmolade, takie jak z Carex Bronze form
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 08:58, 02 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Muszę wymienić trzmielinę na wyższą, jeszcze obrzeże z kostki i w przyszłym tygodniu może będzie taras
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 09:00, 02 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Maliny są mało widowiskowe ale muszą być dla dzieci one je uwielbiają, poza tym dałam słowo teściowej, że ich nie usunę dopóki dzieci małe



Muszę przesunąć odrobinę w prawo tę lewą hortensję, pomiędzy nimi jest jeszcze jedna jeżówka (ta którą zaatakowały surfinie doniczką)
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 09:33, 02 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811


A tu po prawej stronie będzie rósł mały Mariken, mam nadzieję że zrobię też ciurkadełko Będą kamyczki i konwalnik z tatarakiem trawiastym Ogon

A po lewej schody będą

No i została mi rozplenica, którą nie wiem gdzie posadzę, może przed domem z przodu? Albo na działce

Albo wsadzę rozplenicę w nogi Marikena? Się zobaczy jak będzie już Ginko.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 09:37, 02 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
oto dowód ja uwielbiam takie prace



Pracowałam ciężko ,z pomocą M albo raczej ja pomagałam M Jeszcze trochę roboty przed nami i czekanie na taras. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i jeszcze w tym roku na tarasie wypiję kawę

PS. W nocy śniły mi się same rośliny...co za dużo to niezdrowo
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 10:55, 02 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
A mam jeszcze pytanko, kupiłam jedną Thuję całą w szyszkach i czy mogę powycinać jej te szyszki bo straszenie brzydko wygląda.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies