Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mysza 11:05, 11 paź 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Śliczna ta trzmielina.Widziałam ostatnio u mnie i nie kupiłam i teraz myślę o niej całą sobotę i niedzielę.Jutro pojadę i kupię jeśli będzie
Pięknieje ten Twój ogród
____________________
Gosia
Mixtoorka 11:15, 11 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
dziękuję, moja panna jest b. wysoka. Ma gdzieś 1,8 Ale taka musi być żeby słonko do niej docierało i była żółciutka. Lubię ją, ładnie "świeci" na rabacie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
lojalna_ 18:21, 11 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witold klon mnie rozwalił fajna ta towarzyszka

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Mixtoorka 21:30, 11 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jolu, klon był moim marzeniem, taki jest dostojny że dostojne imię dostał I bardzo dzielnie u mnie rósł w donicy, a teraz poszedł na swoje ja się niestety szybko przywiązuję, do roślin też.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 21:38, 11 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
A po dzisiejszych przymrozkach hosty...będą za rok; hakone zwinęły listki; Witold dzielnie się jeszcze trzyma, i żurawki w południe wyglądały lepiej niż rano, ale się okaże ile z nich wypadnie, a ile przetrwa do wiosny. Miały za mało czasu na ukorzenienie porządne po przesadzeniu z przedszkola. Buu.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 21:39, 11 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
A po dzisiejszych przymrozkach hosty...będą za rok; hakone zwinęły listki; Witold dzielnie się jeszcze trzyma, i żurawki w południe wyglądały lepiej niż rano, ale się okaże ile z nich wypadnie, a ile przetrwa do wiosny. Miały za mało czasu na ukorzenienie porządne po przesadzeniu z przedszkola. Buu.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 21:42, 11 paź 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Porzadnie u Ciebie przymrozilo. Oby ta zima byla krotka i niezbyt sroga.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
bql3 19:33, 15 paź 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Mixtoorka napisał(a)
Eh za chwilę zacznie się jesień i to wcale nie ta piękna i złota. Idę dziś na działkę zobaczyć zniszczenia zaniedbania i mrozu.



Karolina,

Zapraszam Ciebie na spacer u mnie po ogrodzie gdzie powiększyłem swa kolekcję klonów, bo niby postraszyło zimą a u mnie mikroklimat robi swoje i oszczędza mój ogród z herbaciarnią - tak więc u mnie dalej piękna jesień przyozdabia klony palmowe w niepowtarzalną i fantastyczną paletę barw.
Bo tak na prawdę to na tę chwilę czekałem i jest miło popatrzeć choć pada deszcz.

(wrzucam dwie fotki fotki na zachętę):




gorąco pozdrawiam
Jan

____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
lojalna_ 18:35, 16 paź 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pracujesz jutro w ogrodzie ? Ma byc cieplo ale deszcz
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
kasia_w 18:45, 16 paź 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Jak taras, robią chłopaki?
U mnie jakoś tak, jak krew z nos. Teraz im znowu deszcz przeszkadza. Ach , i majstrzy, oni zawsze tacy delikatni.
My to nawet w deszczu cebule sadzimy, no nie?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies