Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 10:32, 07 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
I tak zrobię jak planowałam, będą raz to będą raz. Ale za to będzie pięknie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 10:38, 07 paź 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Bardzo ladnie tu u Ciebie. Plany fajne. Krokusy w trawniku warto zaryzykowac Ten podwyzszony taras to bedzie miodzio

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malkul 18:11, 07 paź 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ja się boję krokusów an trawniku bo jak to potem obkosić?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mixtoorka 08:38, 08 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
No będę kosiła z krokusami najwyżej w przyszłym roku wcisnę w trawnik nowe krokusy Tam jest kilka m2 tego trawniczka
A może w lawendę je jeszcze upchnę, puki co małe są krzaczki a krokusy się zwiną zanim lawenda rozrośnie. Ale to też miejsce nie przyszłościowe
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Jana 20:59, 09 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
MirellaB napisał(a)
Karolcia - krokusy w trawnik no nie wiem. Bardzo ładnie to wygląda, ale jak z koszeniem? Ja bym nie sadziła, bo ja raczej praktycznie, bezproblemowo wolę

Ten taras widoczny łuk fajnie masz zrobiony - podoba mi się
sadzę krokusy do trawy, trochę z nimi problem bo mój mi je kosi zanim przekwitną ale i tak nie zmienie im miejsca gdyż w trawie wyglądają mega naturalnie zmiany ogrodowe super
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Mixtoorka 08:37, 11 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Dziękuję Jana, może we wtorek mi się uda i wcisnę krokusy w trawnik. Ale najpierw stolarze muszą skończyć pracę. W piątek byli ale za to M musiał wyjechać i będą poprawki No bez kontroli i patrzenia na ręce to ciężko...

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 08:46, 11 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
A dziś Maluśkiewicz został zmrożony konkretnie tak krótko mogłam się nacieszyć, mam nadzieję że wszystko dobrze przetrwa zimę.

Żuraweczki, hortensje hosty zmrożone. Klon opuścił listki. Maliny straszą, czas je przyciąć. Zobaczymy jak będzie gdy zrobi się cieplej.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Jana 08:54, 11 paź 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Mixtoorka napisał(a)
A dziś Maluśkiewicz został zmrożony konkretnie tak krótko mogłam się nacieszyć, mam nadzieję że wszystko dobrze przetrwa zimę.

Żuraweczki, hortensje hosty zmrożone. Klon opuścił listki. Maliny straszą, czas je przyciąć. Zobaczymy jak będzie gdy zrobi się cieplej.
oj to konkretnie zmroziło, u mnie tylko dynie padły
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
olga80 10:35, 11 paź 2015


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
u mnie dziś też wszystko zmroziło i zrobiło się smutno
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Mixtoorka 11:04, 11 paź 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Eh za chwilę zacznie się jesień i to wcale nie ta piękna i złota. Idę dziś na działkę zobaczyć zniszczenia zaniedbania i mrozu.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies