Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

Toszka 13:18, 28 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
malgol napisał(a)


Ja mam właśnie z nasion wychodowana kulę cisowa.I widze ,że tam na srodku jakiś przewodnik stale pcha się do góry.Myslisz Toszko,że wygra i z kuli zrobi sie ...niekula?


Skróć mocno ten przewodnik w środku kuli.
Che, che...najwyżej stożek wyhodujesz
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
malgol 14:04, 28 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Toszka napisał(a)


Skróć mocno ten przewodnik w środku kuli.
Che, che...najwyżej stożek wyhodujesz

tak głęboko do niego sięgnąć? do wnętrza kuli?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Toszka 14:47, 28 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Tak. Pilnuj by na nowo nie wytworzył grubego przewodnika. Regularnym cięciem shamujesz mu wzrost i zacznie wypuszczać sporo nowych, drobniejszych gałązek. Przy późniejszym regularnym cięciu zapomnisz o kłopocie.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
malgol 14:50, 28 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Toszka napisał(a)
Tak. Pilnuj by na nowo nie wytworzył grubego przewodnika. Regularnym cięciem shamujesz mu wzrost i zacznie wypuszczać sporo nowych, drobniejszych gałązek. Przy późniejszym regularnym cięciu zapomnisz o kłopocie.


dzięki
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
iwka 08:23, 29 cze 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ania hihi, nie ma problemu mam dwa wypierdki co wcale nie rosną i tak zagadałam nie wysyłaj, może ktoś z okolic sobie weźmie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Toszka 10:17, 29 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu, a co z tym "Variegatusem"? Za wielki? Nie pasuje?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 10:39, 29 cze 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kami nie żartuj, pamiętam że karton pływał No masakra była

Toszka pasuje i bardzo go lubię. Mam jakąś taką wizję ostatnio aby na tej rabacie z łukiem/parawanem z cisów posadzić derenie IVORY HALO. Najbardziej mi pasuje aby je posadzić po ...łuku Konkretnie od Anabellek do środka łuku/cisów
No jakaś taka wizja za mną chodzi

Derenie są pstrokate i miskant jest pstrokaty Oczopląs gotowy, muszę uspokoić tą rabatę Dlatego chciałam zastąpić tam miskanta Variegatusa grackiem.

Z tymi dereniami mogę ewentualnie na front się przenieść, pod Umbry, bo na hortensje mam chętnego Ale jakoś mam obawę, że 11 metrów derenia nawet mnie wytraci z równowagi
____________________
Ania Ogród Ani :)
Mira104 07:25, 30 cze 2018


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Ja bym nie rezygnowała z MM są śliczne jak już nabiorą masy i dodają lekkości ogrodu. Jakoś nigdy nie brałam traw pod uwagę, dopóki nie trafiłam na O.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Toszka 10:07, 30 cze 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Tez bym wybrała opcję zastąpienia Variegatusa dereniami. Na froncie derenie jakoś mi się nie widzą.
Zwizualizuj tylko opcję jesienno-zimową. Żeby nie okazało się, że w tym wariancie coś znów nie gra
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kasja83 07:44, 03 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Zaglądam i czytam o takich nieprzyjemnościach zakupowych-aż żal człowieka zbiera. Jak pisze Toszka-pomylić się każdy może-ale kwestią zasadniczą jest traktowanie klienta. No niestety przy roślinach każdy się może wypchać sianem. Ja uważam, że zagrzybionego klona dostałam-dwa tygodnie po posadzeniu opadły mu liście-na przekroju chore gałęzie. Udowodnij, że takiego kupiłaś-ciężka sprawa.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies