Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Anda 19:56, 09 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33443
effka napisał(a)

Sprasowana owcza wełna


Ma podobne właściwości jak wiórki rogowe Azot Wiesz, włosy i paznokcie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 20:14, 09 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Wendy79 napisał(a)




nic tylko orać i od początku...


Dlaczego orać? Linie proste już masz. Wystarczy zminimalizować trawnik i powiekszyć rabaty.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wendy79 20:18, 09 mar 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Dlaczego orać? Linie proste już masz. Wystarczy zminimalizować trawnik i powiekszyć rabaty.


Haniu, Ty weź mnie nie prowokuj Szczególnie, że Maciek też chętny. Ja już myślę, co z tym sadem. Takie marnowanie miejsca na trawę ( w której wiecznie ryje Mr. Kret)...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Gruszka_na_w... 20:21, 09 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Wendy79 napisał(a)


Haniu, Ty weź mnie nie prowokuj Szczególnie, że Maciek też chętny. Ja już myślę, co z tym sadem. Takie marnowanie miejsca na trawę ( w której wiecznie ryje Mr. Kret)...


U mnie w sadzie sprawdziły się tylko grusze i wiśnie( ale te mam na rabatach bylinowych). Gdybym dzisiaj zaczynała na nowo, to sad byłby o wiele mniejszy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
eVka 20:38, 09 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
O maaaamo, piny marzenie... Mam teren pod taką łąkę, na sąsiedniej działce-nieużytku mojej siostry. Ale za dużo roboty z przygotowaniem ziemi.
____________________
eVka 20:40, 09 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)


Ma podobne właściwości jak wiórki rogowe Azot Wiesz, włosy i paznokcie

No tak
____________________
Anda 20:48, 09 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33443
Wendy79 napisał(a)


Rukolę można już do gruntu.
Nie zdecydowałam co pomiędzy, decyzję odłożyłam gdzieś na bok, zapewne aż chwasty na mnie ją wymuszą. Zaczynam się powoli ścigać z czasem i pogodą, i tyle spraw mam do ogarnięcia, że nie wiem co najpierw.

A pomiędzy tym wszystkim marzy mi się:

https://pl.pinterest.com/pin/360639882659267986/
https://pl.pinterest.com/pin/360639882659267983/

nic tylko orać i od początku...


Oj tam, możesz zrobić w sadzie coś a’la łąka

https://pin.it/dr7ey5g5almdsm
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wendy79 20:51, 09 mar 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Anda napisał(a)


Oj tam, możesz zrobić w sadzie coś a’la łąka




W tym roku zajmuję się ogrodem białym przed domem i przedpłociem. Myślę, że sad w dzisiejszej formie się na dłuższą metę nie ostanie Może w przyszłym roku...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Anda 20:53, 09 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33443
Pamiętam, że białości planujesz Będzie pięknie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jana 19:09, 10 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Agnieszka przecież Tobie niewiele brakuje do tych pinów no ja nie widzę różnicy, gdyby nie było u Ciebie inspiracji to bym tu nie zaglądała ja też się ścigam z czasem a jeszcze brzydko, kiedy to wysiać?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies