Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 22:04, 30 mar 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Jana napisał(a)
chciałabym kiedyś zrobić inspekty z szybą, z pewnością by się przydały, przypuszczam, że ich wymiary mają znaczenie, czy miałaś z nimi jakieś doświadczenia?


Nie, nie miałam nigdy inspektów, chociaż też o nich myślałam.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 22:07, 30 mar 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Dragonka napisał(a)
Jak tam siewki, Pani Kochana? porosły już mocno? Brakuje mi Twoich foto relacji


Bywam rzadziej na forum, tak jakoś. Jutro chyba przepikuję pomidory, chociaż wciąż nie mogę podjąć decyzji, ile krzaków mi się zmieści w foliaku, bo co na zewnątrz mam już ustalone. Może też wysieję jeszcze co nieco kwitnącego?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kasia1 17:56, 31 mar 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Jak ja znam to kopanie nr 2, 3, 4 ... w glinie (u mnie to albo plastelina albo skorupa)... Podziwiam Waszą pracę i efekty też na pewno będą super
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Jana 21:03, 31 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
mam tylko dwa ciemierniki ale jeden nie zakwitł a drugi tylko jednym kwiatkiem, też nie wiem warzywnik masz naprawdę spory a co to za drzewko na zdjęciach z małą koroną?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
la_estrellita 22:04, 31 mar 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Aguś, ale działasz. Widziałam wysiewy. 27 odmian pomidorów? Ło matko! Podpisujesz czy pamiętasz? Nieśmiało napomknę, że patent z plastikowym pudełkiem stosowałam w tamtym roku. Mieszałam w nim do wysiewów ziemię własną, z obornikiem i kompostem.
____________________
Agnieszka Gutlandia
Pszczelarnia 02:37, 02 kwi 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Warzywny już zachwyca. I to potrójne kopanie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgataP 08:59, 02 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Kontynuujemy powoli zmiany w ogrodzie warzywnym.




Nie miałam takiego zielonego pełnego ciemiernika. Był taki sam, jak te białe. Czy to możliwe ?



Pięknie Aga, pięknie.
Będziesz zadowolona. Wydaje mi się że wolisz takie uporządkowanie w swoim ogrodzie.
Inaczej wtedy przestrzeń wygląda.

Właśnie kolega przytargał sadzonki pomidorów nam do pracy - w tym bawole serca. Nigdy nie miałam dużych pomidorów u siebie - bo i miejsca brak..
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 19:28, 03 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
No tak. Pojechałam po sałatę, wróciłam z dwoma dereniami Flaviramea i kaliną japońską Cascade. Maciek również bardzo zadowolony Nowe "gwiazdy" na białą rabatę...

Jano, to dęby błotne Green Dwarf.

Aga, oczywiście, że podpisuję. Myślę, że to ostatni rok takich eksperymentów odmianowych. Potem zostawię sobie tylko kilka.

Ewo, dziękuję. To robota Maćka, bo mnie niestety czeka spotkanie z ortopedą i trochę się oszczędzam.

Agatko, już jestem i tak masz rację, lubię ład, mimo że ja trochę taka romantyczna dusza jestem. Bawole Serca nic tylko brać. U mnie słabo wzeszły. Tylko 50%. Jednak to wystarczy dla mnie, a rodzice sobie stado swoich pomidorów wysiali, chociaż się zarzekali, że nie mają gdzie, bo kot wszystko zje. Zasieki zrobione i pomidory są
W kolejce do moich sadzonek pomidorów stoją koleżanka z pracy i sąsiadka, a ja wyjątkowo mało posiałam.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 19:36, 03 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Absolutnie nie wiem, jak to ogarnąć. Wydawało się, że już jest jakiś pomysł. Pod siatką obsadzone, ale chyba doszłam do ściany. Jak sobie poradzić ze stromizną tego rowu?

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Anda 20:45, 03 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Jakieś dziko rosnące i siejące się rośliny typu dzika marchew, kocimiętki odpadają? Bo pewnie wysiałyby się wszędzie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies