Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

AgataP 10:11, 18 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)

A takie obwódki w warzywnym buduje mi Maciek.



To lecę, coś porobić w ogrodzie. Przesadzanie, opryskanie bukszpanów, posadzenie porzeczkoagrestu, podlanie wschodzącego bobu i groszki, i inne małe "takie tam".


świetnie to wygląda, też się zastanawiam nad obwódką, ale z 4 cm deski, bo została mi jak budowane były skrzynie.
Lubię uporządkowaną przestrzeń.
W pracy się ze mnie śmieją, że nikt nie ma tak porządnego biurka jak ja
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 17:38, 18 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)


świetnie to wygląda, też się zastanawiam nad obwódką, ale z 4 cm deski, bo została mi jak budowane były skrzynie.
Lubię uporządkowaną przestrzeń.
W pracy się ze mnie śmieją, że nikt nie ma tak porządnego biurka jak ja



Porządnej Panience macha porządna Panienka z pozycji ostatnio często przeze mnie wybieranej W warzywnym wciąż brakuje mi skrzyń dla dwóch kwater, a lada chwila trzeba będzie siać dyniowate. Obrzeża też stoją w miejscu, a własnie mi przywieźli górę ziemi na białą rabatę do rozparcelowania. Ale kiedy Pani, kiedy?





____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 17:52, 18 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Kilka szybkich spojrzeń na ogród. Tak już rośnie miejsce z donicami do wsadzenia. Mam nadzieję doczekać się tutaj w tym roku tarasu.





____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 17:54, 18 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Zobacz Agata, doczekałam się w końcu ładnych wilczomleczy od Ciebie. Świecą na piwoniowej.A tuż obok nowe darwiny.

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
la_estrellita 21:26, 18 kwi 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Aguś, a te obwódki czymś impregnujecie? Jak z trwałością? Zastanawiam się nad krawężnikiem z belek i nie wiem jak ugryźć temat.
____________________
Agnieszka Gutlandia
eVka 21:36, 18 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ścieżki trawnikowe jak u Monty Dona, którego właśnie oglądam Masz w sumie ogród w stylu angielskim
____________________
Wendy79 12:50, 19 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
la_estrellita napisał(a)
Aguś, a te obwódki czymś impregnujecie? Jak z trwałością? Zastanawiam się nad krawężnikiem z belek i nie wiem jak ugryźć temat.


Nie impregnujemy. To grube odpady drewniane, które mamy za darmo.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 12:51, 19 kwi 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)
Ścieżki trawnikowe jak u Monty Dona, którego właśnie oglądam Masz w sumie ogród w stylu angielskim


W sumie nie wiem, ale dziękuję Byłoby super mieć taki ogród.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 13:06, 19 kwi 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Zobacz Agata, doczekałam się w końcu ładnych wilczomleczy od Ciebie. Świecą na piwoniowej.A tuż obok nowe darwiny.



Super, jak byś coś jeszcze chciała to wiesz... pisz niezwłocznie

piękne, niebieskie foteliki sobie sprawiłaś...
____________________
Z Pszenicznej...
la_estrellita 18:12, 19 kwi 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Wendy79 napisał(a)


Nie impregnujemy. To grube odpady drewniane, które mamy za darmo.


Dziękuję, a możesz mi jeszcze powiedzieć ile takie belki wytrzymają w ziemi?
____________________
Agnieszka Gutlandia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies