Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 10:33, 12 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
I nowe projekty, w trakcie realizacji.


Ogród warzywny. Ostatnia kwatera warzywna stoi. Rabata na kwiat cięty w końcu obsadzona i obsiana. Jeszcze pozostało dosadzić pomidory do ostatniej skrzyni.

Pozostaje porobić obrzeża i zdecydować się co ze ścieżkami. Kora...Ale czy dawać pod nią tkaninę?








Tu, pod południową ścianą warzywnego, ma powstać rabata z hortensjami ogrodowymi i roślinami do półcienia. W końcu do tego doszłam, co tam chcę. Teraz tylko znaleźć okno pogodowe i wyplewić, przesadzać. Dzisiaj domówię rośliny, skoro pogrzebać w ziemi nie mogę.


____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 10:37, 12 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Projekt - przedogródek.

Część obsadzonej rabatu brzozowej.





I tyyyyle jeszcze do obsadzenia na rabacie białej.






Część doniczek już dojechała, część zadołowana czeka na tyłach rabat od ubiegłego roku, część muszę jeszcze zdobyć.




____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Sima 10:50, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Warzywnik masz cudowny - zakochałam się
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Wendy79 11:19, 12 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Sima napisał(a)
Warzywnik masz cudowny - zakochałam się


A dziękuję Muszę się przyznać, że i we mnie odnawia się miłość do niego.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Sima 11:24, 12 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
Wendy79 napisał(a)


A dziękuję Muszę się przyznać, że i we mnie odnawia się miłość do niego.


Nic dziwnego - jest wspaniały
____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
AnnaCh 11:42, 12 maj 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Też się pozachwycam warzywnikiem Cudowny
Deszczu zazdroszczę, przyślij trochę do mnie
Aga podziwiam ogrom pracy u Was i takie wszystko zaplanowane, przemyślane Super
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 12:35, 12 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jal skończysz swój warzywnik, zrobisz ścieżki, obrzeża etc. to bedzie wyglądał jak w angielskich ogrodach użytkowych.... No mówię Opolska Anglia
Podziwiam ogrom pracy!
____________________
Wendy79 13:54, 12 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AnnaCh napisał(a)
Też się pozachwycam warzywnikiem Cudowny
Deszczu zazdroszczę, przyślij trochę do mnie
Aga podziwiam ogrom pracy u Was i takie wszystko zaplanowane, przemyślane Super


Aniu, z chęcią bym podesłała, gdybym mogła. Prognozy mówią,że u nas ma padać jeszcze kilka dni, akurat jak mam wtedy wolne. A mama mówi, że i czerwiec ma być z deszczem.

Ogrom mi czasami ciąży, ciągle coś nowego wyskakuje, a miało być lżej. W nagrodę można zjeść własne nowalijki na śniadanie, a potem uzbierać koszyczek smardzów.

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 14:19, 12 maj 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)
Jal skończysz swój warzywnik, zrobisz ścieżki, obrzeża etc. to bedzie wyglądał jak w angielskich ogrodach użytkowych.... No mówię Opolska Anglia
Podziwiam ogrom pracy!


Opolska?

W ramach pracy, musiałam, po prostu musiałam, nie ważne czy pada czy nie Trawa w sadzie zlana bakteriami przeciw pędrakom, wycięte przekwitnięte kwiaty cebulowych i wyplewiony tył środkowej bylinowej. Dobrze chwasty wychodziły z kory. Zmarzłam, to przyszłam na obiad.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
eVka 14:39, 12 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wendy79 napisał(a)


Opolska?

W ramach pracy, musiałam, po prostu musiałam, nie ważne czy pada czy nie Trawa w sadzie zlana bakteriami przeciw pędrakom, wycięte przekwitnięte kwiaty cebulowych i wyplewiony tył środkowej bylinowej. Dobrze chwasty wychodziły z kory. Zmarzłam, to przyszłam na obiad.

O mamo sorki, durny słownik chyba albo ja nieprzytomna oczywiście Oleśnicka Anglia

Tp ty pracuś, dla mnie za zimno. Zaraz bym katar miała Lałaś nicienie na pędraki opuchlaków? Ciekawa jestem efekru bo też chcę je lać a bardzo droga to kuracja.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies