Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gosiek33 20:04, 10 maj 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Wielka szkoda gdyby zimy nie przetrwał, piękny garnek, takie potrafią przeciekać, też je jako doniczki stosuję.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 20:05, 10 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Lubię popołudniowy czas, kiedy w promieniach zachodzącego słońca podglądam duet trzmieliny oskrzydlonej i kuklika. Działa na mnie kojąco.




Berberys Ottawski w duecie z bergenią.




Cień! Po latach posiadania ogrodu na patelni, cieszy.


____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:15, 10 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Gosiek33 napisał(a)
Deszcz pada. U mnie tylko bździ

Ale trawa do koszenia, już mocno urosła. Kosiłaś?


Kosiłam w zeszły piątek. Miałam powtórzyć dzisiaj, ale pogoda nie sprzyja. Pada mocno w cyklu 15 minut ulewy, 30 minut przerwy. Gleba z bylinami już się nasyciła. Ale pod krzewami i w brzeziniaku suchawo.

Ostatnie-dzięki ochłodzeniu długo kwitną.







Gar mi lekko się nadruszył od targania do garażu. Ciężki jest jak diabli, sam z siebie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
iwonkap 22:05, 10 maj 2019

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Irenko, Agnieszko, dziękuje za odwiedziny. Soczystość zawdzięczam codziennym opadom.





Slicznie, jakie roślinki sa na tym zdjęciu ?
Gruszka_na_w... 22:11, 10 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
iwonkap napisał(a)

Slicznie, jakie roślinki sa na tym zdjęciu ?


Berberys Aurea (nie polecam- w słonecznym miejscu go przypala, ładny jest tylko wczesną wiosną), przywrotnik ostroklapowy, kawałek żurawki, w tle słupki z powojnikiem i bukszpanowe kulki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Roocika 09:28, 11 maj 2019


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Uwielbiam patrzeć na Twój ogród.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
anna_t 10:11, 11 maj 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Hania jesteś jedyną chyba osoba na forum z taką ilością zdjęć na wątku cały tydzień siedziałam w wa-wie na szkoleniu i powiem Ci że codziennie miałam co u Ciebie pooglądać i nacieszyć oko zielonym
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
kwartet 14:49, 11 maj 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Hania ty się pakuj w pociąg czyco to tam masz i przyjeżdżaj , przenocuję i wrócisz następnego dnia.
Oglądam i oczy pasę ale czasu mało i nic nie skrobię ale nieustająco jestem
tulucy 15:47, 11 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ja mogę ze stacji odebrać i dowieźć
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 19:51, 11 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oj Haniu, propozycja warta wzięcia pod rozwagę a Kwartecikowy ogród trzeba zobaczyć! Sama jestem ciekawa, bo widziałam go jesienią za każdą wizyta, więc pewnie nie poznam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies