Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 20:23, 17 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Margerytka40 napisał(a)
U mnie też mam plagę stipową, a jeszcze latem wysiewałam bo myślałam, że samo nic nie wzejdzie


W pobliskim punkcie sprzedaży biorą za sadzonkę 6 zeta. Może jakiś biznes rozkręcimy? Będzie na altankę.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 20:34, 17 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14766
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


W pobliskim punkcie sprzedaży biorą za sadzonkę 6 zeta. Może jakiś biznes rozkręcimy? Będzie na altankę.



I to jest myśl, jeszcze trochę różności też by się znalazło ale stipa i werbena to w ilościach hurtowych
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
galgAsia 20:42, 17 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Taką późną porą się tu jakieś biznesy kręci?! Pewnie też bym się mogła z towarem dołożyć do spółki Trochę tego mam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
KasiaLangier 20:50, 17 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Rozkręcenie jakiegokolwiek biznesu teraz nie jest łatwe, słyszałyście, że nawet przy wymianie internetowej trzeba mieć paszport dla roślin ? Dobra zmiana... szkoda słów...
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Gruszka_na_w... 21:39, 17 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Kasia, Ty nie rozwalaj w zalążku inkubatora przedsiębiorczości.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
tulucy 19:34, 18 sty 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Haniu ja tylko czubek nosa spod pierzyny wystawiłam i tylko na chwilkę jeszczem nie gotowa okoliczności niesprzyjające wszędzie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Zana 21:19, 18 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Haaaaniu, Twój wątek pędzi jak w pełni sezonu.
Macham noworocznie, prawie wiosennie
Poczytam zaległości jutro przy porannej kawie, to już taka tradycja z Twoim wątkiem. Sama przyjemność
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
roma2 21:37, 18 sty 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ja się do inkubatora przedsiębiorczości - stipowego i werbenowego mogę podłączyć, choć słowo inkubator od 16 grudnia ma dla mnie inne, specjalne znaczenie. Jak zwał tak zwał , ale paszportu dla tych siewek, choćbym zdechła, nie znajdę.
____________________
Komendówka
Milka 07:00, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja rozchodniki już dawno wycięłam, bo nowe idzie szybko. Podcinasz swoje cisy kolumnowe, bo ja niektórym tu i ówdzie coś skracam, aby były bardziej zwarte?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasia1 08:12, 19 sty 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Haniu, wpadłam pozdrowić Wczoraj pieliłam i powiększałam rabatę (przekopywałam). Jeszcze nigdy nie pieliłam w środku stycznia Przypomniałaś mi stipy i wczoraj tak sobie pomyślałam, że przy takich coraz łagodniejszych zimach, to może warto z tymi stipami w końcu spróbować.
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies