Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 15:21, 24 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
mrokasia napisał(a)


Mimo wszystko, bardzo zazdroszczę, ja mam odkąd pamiętam kłopoty ze snem. zasypiam łatwo i szybko, ale potem wielokrotnie budzę się w nocy, baaaaardzo rzadko zdarza mi się przespać jednym ciągiem więcej niż 3 godziny...


Zacznij czytać nudne książki.

Kłopoty ze snem mam zwykle przy ekscytującej lekturze. Tak mnie wciąga, że czasem do 3 nad ranem nie mogę się oderwać, a potem z przerażenia tym faktem, nie mogę usnąć.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 15:36, 24 sty 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zdrówka życzę i dobrego snu
Mnie też jakiś wredny wirus dopadł, oby szybko trafił do drzwi wyjściowych Dni coraz dłuższe więc tak by się chciało móc to doceniać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
wiklasia 18:33, 24 sty 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Haniu, kurcgalopkiem biegnę do Ciebie z życzeniami spóźnionymi.
Moja Miła,
zdrowia - by nie opuszczało,
uśmiechu - by był częstym gościem,
radości - wiele w codzienności,
nadziei - w chwilach zwątpienia,
poczucia spełnienia - przy wieczornych podsumowaniach mijających dni,
miłości - tej, o której Paweł pisał, że nigdy nie ustaje, że jest najważniejsza.
I czasu, który tym wszystkim (i innymi przyjemnościami) będzie wypełniony.
Serdecznie życzę
Asia
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gruszka_na_w... 19:25, 24 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Wiklasiu przemiła Dziękuję pięknie. Jeśli się to spełni, to będę miała raj na ziemi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:28, 24 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Jolanko, nie lubię wirusów, bo zwykle towarzyszą im jakieś powikłania. Oby do wiosny!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 21:57, 24 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Oj, niedobrze tak się zaprawić u progu sezonu
Nie lubię kaszlowych infekcji, bo ma się wrażenie, że głowa odpadnie od tułowia i pęknie na 100 kawałków. Kiedyś miałam taki kaszel, że na sterydach wziewnych się skończyło, bo nie można było przerwać napadu, który groził uduszeniem. Wybitnie takich atrakcji nie lubię.
Sok z owoców czarnego bzu by Ci się przydał, mi zazwyczaj pomaga.
Uważajcie na siebie i odpoczywajcie. Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 12:06, 27 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Asiu, kurujemy się wszystkim, co możliwe. Wirus jest bardzo dziwny. Powoduje bardzo silne osłabienie organizmu. Takiej niemocy nigdy dotąd nie miałam. Przyjęcie pozycji innej od leżącej, jest prawie niemożliwe. Zwykle wszelkie infekcje mijały po góra 3-4 dniach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 12:10, 27 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ściskam Was gorąco. Szkoda, że jestem tak daleko...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Pszczelarnia 13:48, 27 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gruszko, paskudne te szalejące wirusy. U mnie dookoła "szpital". I na całej połaci jeszcze śnieg. Cudowne uczucie. Ale klony podkrzesałam (już płakały, tulipanowiec też).

Tutaj czarny bez jest konieczny. Napary.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 14:26, 27 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
galgAsia napisał(a)
Ściskam Was gorąco. Szkoda, że jestem tak daleko...


Potrzebujesz wolnego?
Za uściski dziękuję. Pomagają utrzymać się w pionie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies