Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 19:25, 17 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
roma2 napisał(a)
Brzozy posadzone . Niebo piękne, zima w odwrocie. Ale czy to wiosna?. Forum nasze mój laptop wprawia w wiosenny ruch. Ja tam przyczajona jestem. Pociachałam winorośl, hortensje, wycięłam stare pędy krzaczorkom pęcherznic. I tak sobie z premedytacją nic więcej nie ciacham. U mnie zima. Moimo wczorajszego i dzisiejszego słoneczka. Zdrowieję jednakowoż Haniu z każdym takim działkowym dniem


Słoneczko, ciepło i wyrzut endorfinek spowodowany pobytem w ulubionym miejscu, to gwarancja dobrego samopoczucia.
U mnie roślinki ciut większe. Tradycyjnie już tnę je o tej porze roku. Reagują dobrze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Johanka77 20:11, 17 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Księżycowa Agnieszko, dzięki za namiary. W razie czego wiem, gdzie można je znaleźć.

W wielu wątkach pojawiły się zdjęcia pierwszych krokusów. Z samego rana pobiegłam na zwiady i mam!
On ci to. Piękny jak kurczaczek.







Łomatko Hanka!
Ty zawsze jesteś do przodu o pół sezonu!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zakrecona 20:21, 17 lut 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Haniu, a jakie Ty rejony, bo u mnie nic
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Gruszka_na_w... 20:24, 17 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Zakrecona napisał(a)
Haniu, a jakie Ty rejony, bo u mnie nic


60 km na południe od Wrocławia, wlot do Kotliny Kłodzkiej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:28, 17 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Johanka77 napisał(a)


Łomatko Hanka!
Ty zawsze jesteś do przodu o pół sezonu!


W krokusach to się nawet na pudło (podium) nie załapałam. Wyskakiwały te krokusy wczoraj w co drugim wątku
W sumie to dziwne, bo to rabata na przedpłociu od północnego -wschodu. O tej porze roku prawie cały czas zacieniona.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monia81 20:29, 17 lut 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8003
Cieszą te pierwsze kwiatuchy bardzo u mnie na razie zielone tylko widać, ale przy tej pogodzie to ruszą z kopyta wczoraj się utyrałam, a dzisiaj odpoczywałam... buziaczki Haniu
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Aurelllia 20:34, 17 lut 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Ojej takie dni ciepłe przyszły w lutym, że biedne pszczółki już pomyślały, że wiosna oby żadnych silnych mrozów nie było...... bo je zaskoczy, ja ostatnio ciemiernika kupiłam i cieszę się, bo jak u mnie latające zobaczę, to coś mają, bo na razie krokusy tylko kiełki powystawiały.
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Zakrecona 20:46, 17 lut 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


60 km na południe od Wrocławia, wlot do Kotliny Kłodzkiej.


A to cieplutko

We Wrocku na majowy weekend był zwykle szał zieleni. U nas się trochę przesuwa to w czasie. Bo byłam w strachu, że moje cebulki źle zasadziłam.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
wiklasia 21:25, 17 lut 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Haniu ależ u Ciebie wiosną zapachniało!
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
inka74 21:44, 17 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Pierwsze kwiatuchy rozczulają. Pogoda nas dziś rozpieszczała po prostu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies