Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

April 07:23, 14 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
inka74 napisał(a)
ale te bambusy z dużej donicy? No co ty... ;( perfekcyjnie to nigdy nie będzie, jestem bałaganiarz ale widzę, ze zaczyna wychodzić mi to o czym marzyłam - aby na rabatach ciągle coś się działo, coś nowego ruszało, kwitło. Stagnacji nie cierpię


Tak, te duże bambusy
Oooo,taaak, lubisz ruch w interesie
Ja dopiero jak obsadzę wszystko, zacznę myśleć o roszadach i dopieszczaniu. Na razie to jakieś symboliczne ruchy
____________________
April April podbija las Mazowsze
Ogrodowy_Kal... 07:29, 14 maj 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Fajnie wygląda ogród z góry i bardzo podoba mi się rzeźba. Piękna w swej prostocie
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
inka74 07:30, 14 maj 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Uu to niedobrze z tymi bambusami. Może fragresie kupisz? Jak u mnie przetrwała to może i u ciebie by dała radę. W AF kupowałam. Teraz tez coś mieli z bambusów, nie wiem tylko czy ten mój. Albo donica na kloniki będzie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:34, 14 maj 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Ogrodowy_Kalejdoskop napisał(a)
Fajnie wygląda ogród z góry i bardzo podoba mi się rzeźba. Piękna w swej prostocie
Darku, dziękuję. Z góry dobrze układ rabat widać. Korzystam z tego przy korektach linii.
Z rzeźbą - tu nie może być nic skomplikowanego bo za dużo się dzieje na rabatach. Proste elementy dają większy ład.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 07:40, 14 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
inka74 napisał(a)
Uu to niedobrze z tymi bambusami. Może fragresie kupisz? Jak u mnie przetrwała to może i u ciebie by dała radę. W AF kupowałam. Teraz tez coś mieli z bambusów, nie wiem tylko czy ten mój. Albo donica na kloniki będzie.


Jeszcze poczekam. W weekend przyjedzie syn to może wyciągną te donice / bo dla bezpieczeństwa one są jeszcze w dodatkowych donicach, i obejrzę korzenie. Mam tam kupione rozplenice słoniowe Vertigo, bo zawsze były jako uzupełnienie. Najwyżej posadzę ich więcej
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 07:01, 16 maj 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Wczoraj pracowity dzień miałam. Udało się odświeżyć olejem meble tarasowe drewniane, pomalować huśtawkę, zrobić w kamyczkach w narożniku mini łezkę na hakone, domalować donice, obić folią od środka. I na końcu już przy lampce zrobić do końca ziołownik. eM zlitował się i umył żółtą kostkę pod malowanie. Będzie finalnie brązowa tylko przez 3 dni nie może mi padać.

Na roboczo jeszcze ziołownik. Będzie jeszcze jedna drewniana obudowa na paskudztwo plastikowe z sałatą stojące obok. Finalnie skrzynka z sałatą trafi na balkon.

Łezka w narożniku

I donice na tarasie, bez sprzątania, wersja robocza

Zostało obsadzanie donic, sprzątanie i malowanie schodka całego na brązowo. Na ten rok starczy. Zobaczymy jak z ilością słońca będzie na tarasie. Mam zakupione na wszelki wypadek deski na zrobienie podobnego przepierzenia jak mam z drugiej strony przy fotelu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 07:15, 16 maj 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo mi się podoba

i łezka i cały zestaw wypoczynkowy - lubię takie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Johanka77 08:02, 16 maj 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Fajne te skrzynie
A łezka bardzo precyzyjna
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agatorek 08:23, 16 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Zakątek z lustrem (i nową łezką) i taras wyglądają świetnie . Skrzynie wyszły rewelacyjnie
Widać, że nie robisz niczego po „łebkach”, zawsze dokładnie i starannie, super
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
mrokasia 08:45, 16 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Fajnie z tymi skrzyniami .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies