Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 08:55, 08 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15033
A dla wszystkich- taką dziś niespodzianka znalazłam


Moje cudne maleńtwo mnie pocieszyło po takim widoku na trawniku
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Judith 09:17, 08 wrz 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9933
Skubaniec, nie dość, ze nakopał, to jeszcze w kilku miejscach ....
Ja miałam wiosną okrutny problem z kretem - rył systematycznie trawnik, ale najgorsze było rycie żwirowej rabaty... Masakra...
Kupilam pułapki i założyłam. Kret sie w nie nie złapał, ale zniknął
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
April 09:23, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Współczuję kreta, u mnie to samo. Już trzecią butelkę śmierdziucha wlewam w dziury. Nie mówiąc o rozgniecionym czosnku i zakupionych koronach cesarskich na odstraszenie. Nogę można skręcić na trawniku i na rabatach.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 11:36, 08 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7354
u mnie to samo, krety juz dzialaja, nie nadazam z produkowaniem splesnialych cytryn

wczoraj zapadlam sie z krzeselkiem, bo skubany taki korytarz zrobil. zima idzie jak nic
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 12:37, 08 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Już takie krecie roboty?

Cytryna spleśniała działa?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Johanka77 16:57, 08 wrz 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dawno mnie u Ciebie nie było.
Salonik ogrodowy super!

Ja też nakupiłam tych różnych Van Eiycków w tym roku.

Te Twoje to wyglądają jak moje Uppstary kiedyś

Kreta współczuję… u mnie nad jeziorem się panoszy, M kupił straszaka sonicznego, zobaczymy czy podziała…

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Helen 18:33, 08 wrz 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Iwonka, bardzo dziękuję. Chyba mam jeszcze inne odmiany, bo białych nie mam już żadnych.
____________________
Helen - Hortensjowo
nicol21 19:22, 08 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
inka74 napisał(a)
Dla Helen porównanie kwiatów limki i phantoma.
Limka - większe a właściwie bardziej pękate, szersze u podstawy. Teraz już zieleniejące z muśnięciem różu.

Phantom ma wciąż kwiaty białe. Na długość podobne do Limelight ale są smuklejsze.


Jest też różnica podobna w pokroju krzaczka. Limka jest szeroką, Phantom bardziej strzelisty i niestety mocniej od limki się pokłada.

i mnie tez sie przyda
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
inka74 21:50, 08 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15033
Judith napisał(a)
Skubaniec, nie dość, ze nakopał, to jeszcze w kilku miejscach ....
Ja miałam wiosną okrutny problem z kretem - rył systematycznie trawnik, ale najgorsze było rycie żwirowej rabaty... Masakra...
Kupilam pułapki i założyłam. Kret sie w nie nie złapał, ale zniknął
no nakopał założyłam pułapkę ale na razie pusta. W rabacie sobie poradzę ale trawnik wygląda słabo. Trzeba odsłonić korytarze bo się zapada cała powierzchnia.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:51, 08 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15033
April napisał(a)
Współczuję kreta, u mnie to samo. Już trzecią butelkę śmierdziucha wlewam w dziury. Nie mówiąc o rozgniecionym czosnku i zakupionych koronach cesarskich na odstraszenie. Nogę można skręcić na trawniku i na rabatach.
pułapki rurowe w poprzednich latach u mnie działały
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies