Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 15:11, 13 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Haniu, było co wywozić. Napadało śniegu po kokardę. Ale dzięki temu fajnie się jeździło, ale i spacerowało (tam gdzie można było). Ludzi sporo, jak to w okresie ferii zimowych, ale mniej niż 2 lata temu. Naładowałam akumulatorki na kilka miesięcy uwielbiam polskie góry. Wiem, że stoki gorsze i z pogodą różnie ale... Lubię tu przyjeżdżać.

Lucy, widoki były absolutnie piękne. Napstrykałam tonę zdjęć. Na razie tylko takie kolekcje zbieram
Pochwal się wazonami, szukam jakiegoś fajnego do domu. Widziałam boski garniec na ogórki ale był drogi, duży i musiałabym go na piechotę targać z 4 km. No i mam już w domu jeden podobny. Rozsądek podpowiedział, żeby nie kupować.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 15:47, 13 lut 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Iwonka, ja same starocia, wiesz...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Agatorek 16:38, 13 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Super widoki. Lubię sobie popatrzeć na góry . Śniegu rzeczywiście po pas .
Ja w sumie chciałam zacząć porządkowanie w ogrodzie, ale jest jeszcze za zimno. Wytrzymałam godzinę. Ziemi nie mam zmarzniętej, ale za to trochę chlupie na trawie .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Monia81 17:34, 13 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8038
Iwonka piękne widoczki no i dobrze, że akumulatorki napełnione energią góry uwielbiam to moja miłość tylko te tłumy mnie z tej części Polski odstraszają... dawno już tam nie byłam... teraz bardziej Bieszczady, bo tam takich tłumów nie ma. Ja wczoraj sezon zaczęłam, ale krótko 3 godzinki, ale coś do przodu pchnięte podsumowanie obejrzałam, zmienił ci się ogród przez te parę sezonów nie do poznania
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
inka74 08:04, 14 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Iwonka, ja same starocia, wiesz...
lubię starocia. Często można perełki wygrzebać za grosze lub niewielkie pieniądze. Potem wystarczy np. przemalować...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 08:16, 14 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Agatorek napisał(a)
Super widoki. Lubię sobie popatrzeć na góry . Śniegu rzeczywiście po pas .
Ja w sumie chciałam zacząć porządkowanie w ogrodzie, ale jest jeszcze za zimno. Wytrzymałam godzinę. Ziemi nie mam zmarzniętej, ale za to trochę chlupie na trawie .
ja lubię chodzić po górach, nie po trudnych trasach tylko tak turystycznie. Trzy korony, Śnieżka to szczyt moich możliwości. Ciśnienie na więcej nie pozwala. Na nartach jeżdżę też turystycznie. Widokowo bym powiedziała na wyczyny się nie nadaję. Mistrzem sportu nigdy nie byłam ale próbowałam kilku różnych. Nurkowanie (mimo braku umiejętności pływania), narty, skoki ze spadochronem, trochę rower. Umiem, ale w niczym nie jestem wybitnie dobra. Co nie oznacza, że nie próbuję i robię, póki sprawia mi przyjemność.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 08:25, 14 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Monia81 napisał(a)
Iwonka piękne widoczki no i dobrze, że akumulatorki napełnione energią góry uwielbiam to moja miłość tylko te tłumy mnie z tej części Polski odstraszają... dawno już tam nie byłam... teraz bardziej Bieszczady, bo tam takich tłumów nie ma. Ja wczoraj sezon zaczęłam, ale krótko 3 godzinki, ale coś do przodu pchnięte podsumowanie obejrzałam, zmienił ci się ogród przez te parę sezonów nie do poznania
Bieszczady kocham. Za czasów licealnych przeszłam całe. Potem męża chciałam zarazić ale trochę go przeciągnęłam po górach i połoninach za mocno. Do tej pory mi wypomina, że wyszliśmy trasą 5 km dalej Tłumów też nie lubię ale wybieramy mniej uczęszczane miejsca i dawkujemy tłum. Mamy świetną miejscówkę pod Zakopcem obok miejscowości Ząb. Jakby co służę namiarem. Warunki mieszkaniowe skromne ale Marysia dobrze karmi, cena jest bardzo dobra i jedzie nas tam pełna banda - teraz 20 osób było z dzieciakami. Mamy cały dom dla nas.

Edit: ogród dziękuje zmienił się, tak jak i twój. Ciężko poznać, że to te same kąty dużo się tu nauczyłyśmy od siebie wszystkie nawzajem.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
AnnaCh 09:12, 14 lut 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Nie jeżdżę na nartach, ale góry kocham o każdej porze roku
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Monia81 19:16, 14 lut 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8038
inka74 napisał(a)
Bieszczady kocham. Za czasów licealnych przeszłam całe. Potem męża chciałam zarazić ale trochę go przeciągnęłam po górach i połoninach za mocno. Do tej pory mi wypomina, że wyszliśmy trasą 5 km dalej Tłumów też nie lubię ale wybieramy mniej uczęszczane miejsca i dawkujemy tłum. Mamy świetną miejscówkę pod Zakopcem obok miejscowości Ząb. Jakby co służę namiarem. Warunki mieszkaniowe skromne ale Marysia dobrze karmi, cena jest bardzo dobra i jedzie nas tam pełna banda - teraz 20 osób było z dzieciakami. Mamy cały dom dla nas.

Edit: ogród dziękuje zmienił się, tak jak i twój. Ciężko poznać, że to te same kąty dużo się tu nauczyłyśmy od siebie wszystkie nawzajem.


Iwonka to ja bardzo proszę o namiary na panią Marysię tak Iwonko, te parę lat razem na tym forum bardzo dużo zmieniło i w naszych ogrodach i w naszym życiu bo zyskałyśmy grono wspaniałych przyjaciół buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
inka74 20:59, 14 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ania dobrze, że są miejsca, które kochamy i wracamy.

Monia - wysłałam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies