Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Tess 09:11, 11 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12193
Klatki ładne. (powściągliwość zamierzona, bo usiłuję opanować chciejstwa)
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
An_na 09:11, 11 mar 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1770
A u mnie biało,temperatura -2 i jeszcze zimny wiatr wieje buuu...

Klatki rewelka!
____________________
Ania**Ania na Żuławach
olciamanolcia 09:21, 11 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7698
U mnie napadało prawie 10 cm toć to siok
Mój pies się topi w tym śniegu - po pachy wpada. Dziś trza będzie mu korytarz życia zrobić bo ciężko jemu się przedostać na rabatki za potrzebą
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
inka74 09:58, 11 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15142
10 cm śniegu???? No nie, tego w marcu to nie chcemy.

Klatki są dosyć masywne ale za te pieniądze oczekiwałabym jednak lepszej jakości. W dwóch miejscach trochę kolor niezłapany/obdrapany. I jedna ma krzywo przyspawany uchwyt. Wiem, że teraz mnie to drażni a potem raczej nie będzie widać w roślinach a ubytki zamaluję. Ale... no tak jakoś nie jestem w 100% zachwycona. Sam proces zamawiania też nie powala. Żeby szybkiego przelewu nie było w tych czasach to tak średnio. Firma niemiecka ale obsługa z Polski a wysyłka z Niemiec więc droga. Promocja na stronie była a w koszyku już nie dało się ją wbić. Musiałam inaczej zamawiać. Więc całe zamówienie pod górę. A miałam jeszcze 2 inne przydaśki kupić. Chyba poczekają na mój lepszy humor
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 15:16, 11 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Iwonka, chyba rzeczywiście masz zły humor . Klatki wg mnie mają wyglądać na „retro”. W każdym razie ja aż tak dokładnie ich nie oglądałam. Ale opcja przelewu błyskawicznego musiała być, bo ja nie nie pamiętam, żebym w ostatnich latach płaciła inaczej niż tak, czy kartą za zakupy w necie.

Byłam z miesiąc temu na Broniszach po róże dla babci i tam widziałam „podobne” klatki. Z cienkich drucików i sporo droższe .

Oczywiście nie bronię firmy, ale jeśli nie jesteś zadowolona, to spróbuj zareklamować, może jakiś rabat dostaniesz .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
inka74 16:17, 11 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15142
Aga, jest paypal, karta lub przelew tradycyjny. U ciebie też było dużo więcej zakupów. Ja chciałam jeszcze takie latarenki-domki ale były i nadal są niedostępne.

I tak, wiem, marudzę ;(... ta pogoda mnie dobija. I jeszcze inne tematy. Wszystkie moje plany idą się na razie bujać (w sensie są pod znakiem zapytania), denerwuje się zdrowiem rodzicielki i w robocie znowu cyrki. Więc tak jakby standardzik na wiosnę... człowiek by wyszedł do ogrodu coś porobić i się odstresować a tu wali kurczę śniegiem...

Zostawiam kwiatka i ptaszora, nie wiem czy je już wstawiałam. Normalnie idę sprzątać, w domu... nosi mnie


Awanturka o orzeszki...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Iwona100 18:15, 11 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 717
U mnie też dowaliło śniegu . Chyba też będę musiała zrobić korytarze dla moich psiaków.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Makao 18:39, 11 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4920
Czym robiłaś zdjęcia tych sikorek?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
inka74 18:48, 11 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15142
Iwona100 napisał(a)
U mnie też dowaliło śniegu . Chyba też będę musiała zrobić korytarze dla moich psiaków.
u mnie kotka nic sobie z takiego śniegu nie robi. Jeszcze się ze mną kłóci, że koniecznie chce wyjść
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anpi 18:52, 11 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8350
Klatki cudne, dasz namiar? Drogie były?
U mnie też już śmiegu nawaliło, cały dzień lało, a potem przeszło w śnieg, aż się nie chce wierzyć, że wczoraj było tak cieplutko, dobrze, że to wykorzystałam!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies