Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

anka_ 17:17, 10 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
inka74 napisał(a)
Stadt Rom - świeci na rabacie. Niska i obsypana kwiatami.
Iwonka mogłabyś pokazać ją w całości?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
inka74 17:40, 10 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aniu - zrobię zdjęcie dziś lub jutro bo leje na dworze. Mały zwarty krzaczek, u mnie startował praktycznie od zera jak bardzo wiele innych róż w tym roku. Ostry łososiowy róż.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anka_ 17:45, 10 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Aczy kwitnie tak długo jak piszą? Zadowolona jesteś z niej?

Przyślij troszkę deszczu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
inka74 17:51, 10 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aniu - weź deszczu ile chcesz, u mnie już bagnisko się robi.

Na razie nie narzekam na nią. Kwitnie nieprzerwanie od czerwca i sporo jeszcze pąków ma. Zapowiada się nieźle. U mnie w sumie jest pierwszy rok. Kupiłam ją w ubiegłym roku już po przekwitnięciu jakoś pod koniec lata.

Anula/Zana ma ją jeszcze. Ona mi ją poleciła ze swojego ogrodu więc ma tą odmianę 2-3 sezon.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
alis 18:40, 10 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Iwonko, gdzie Ty te wszystkie piękności mieścisz?Cudne róże
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
anka_ 19:00, 10 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
inka74 napisał(a)
Aniu - weź deszczu ile chcesz,
O, dziekuję bardzo za ekspress... właśnie ładnie podlało...

co do Stadt Rom już udałam się do Anuli z prośbą o opinie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Doranma 19:38, 10 lip 2017


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Witam Zajrzałam z ciekawości, bo na mapie dostrzegłam, że prawie sąsiadkami jesteśmy, a tu tyle pięknych róż! Z przyjemnością pooglądałam zdjęcia. Przyjrzałam się różyczce Souvenir de Baden Baden, bo to chyba jedyna z Twoich, którą mam u siebie. Ciekawe, że u mnie jej kwiatki wyglądają inaczej, aż się zaczęłam zastanawiać, czy zdjęć nie pomyliłam, więc sprawdzę w sobotę, czy ta o której myślę, to rzeczywiście Baden POzdrawiam
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
frezja 20:00, 10 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inka74 napisał(a)
Aniu - zrobię zdjęcie dziś lub jutro bo leje na dworze. Mały zwarty krzaczek, u mnie startował praktycznie od zera jak bardzo wiele innych róż w tym roku. Ostry łososiowy róż.


Jak u mnie leje grzmoty z każdej strony i jeszcze ten wiatr.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
inka74 21:15, 10 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ala - nie mieszczę się już a i tak wiecznie coś do domu przyniosę lub za rozmnażanie i dzielenie się biorę Zaczynam powoli rozdawać lub do mamy na działkę przenosić. Za gęsto jest. Róż ostatnio naliczyłam 90 odmian skitranych gdzie się da. Tylko na tyłach domu na rabatach ich nie ma.

Aniu dostawa ekspresowa. Popadało. Wszystko się położyło u mnie z roślinek.

Ewa u was te ostatnie burze niebezpieczne były bardzo. Sama nie wiem co gorsze. Susza czy ulewa.

Dorotko - witam cię u mnie. Nie mam pojęcia czy Baden to ta Baden. Dostałam w ubiegłym roku 2 sztuki opisane z metkami jako ta odmiana. Jedną przekazałam Jolance. Druga u mnie została. To jest jej pierwszy kwiat. U Joli był trochę inny. Dziś jak przyjechałam to też inaczej wyglądał. Otworzył się pokazując ciemny środek już za późno na zdjęcia. Ja np. myślałam, że płatki będą takie powcinane. Nie są niestety. Ale to dopiero pierwszy kwiat. Poczekam. Zobaczę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Makusia 21:17, 10 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
alis napisał(a)
Iwonko, gdzie Ty te wszystkie piękności mieścisz?Cudne róże


Prawda? Ogród z gumy, albo po szufladach chowa
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies