Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Anda 08:25, 12 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
inka74 napisał(a)

hehe widać, że tym razem zdjęcia telefonem nie zostały zrobione. Ogród nabiera innego wymiaru. Strasznie mnie wkurzało to, że widziałam inny ogród na żywo a zupełnie inny na zdjęciach, które wstawiałam. W sensie taki bezpłuciowy na zdjęciach a na żywo inny. No są i te mniej ciekawe elementy jak trawa lub przesyt wszystkiego ale w większości jest OK Tu taki rąbek tego co czuję i widzę udało się w końcu uchwycić. Dobrze, że słonka trochę było bo w cieniu i przy pochmurnym niebie ciężko coś wyczarować. Ogród smutny jest wtedy. Chyba będę jednak pożyczała aparat raz na jakiś czas i cykała sesję jak coś będzie ciekawego. Może nauczę się go w końcu obsługiwać. Powiem ci, że cię podziwiam i Ewę/Andę bo cała sesja i potem wybór zdjęć i ich zmniejszenie ze 3 godziny mi zajęło. Czasochłonna sprawa.

Róże oczywiście, że kupię bo i kilka już widzę wyleci. Nie wszystkie zakupy udane i pasujące do całości koncepcji.


Wiesz, ja zmniejszam zdjecia automatycznie podczas zmiany fomatu z .dng na .jpg. Wtedy zajmuje to najmniej czasu. Gdybym robila fotki od razu w formacie .jpg to pewnie nawet nie musialabym zmniejszac. Jednak takie duze foty wgrywaja sie czasem dosc powoli tutaj. Zmniejszone wchodza na stronke jak noz w cieple maslo
Co do drzew i rabaty to obserwuje i podziwiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 09:03, 12 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Też automat włączyłam
Ewa nie podziwiaj - powiedz co ty byś zrobiła
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 09:05, 12 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Iwona, a to moje opakowaniowe zdjęcie było inne tak coś kojarzę, że miały być takie wiśniowe bardziej.
Podobnie jak mieczyki, miały być wiśniowe, ciemno wiśniowe, a były czerwone... moźe i ciemne czerwone, ale tylko czerwone. A ja je w różowych różach sadziłam.

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
anulajda 09:33, 12 lip 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
inka74 napisał(a)
Olga opisuję i dla siebie i dla innych. Jak spodoba mi się jakaś odmiana szukam na O kto ją ma i co o niej pisze. Do wielu nie dane mi jest dotrzeć bo jak nie są opisane to wyszukiwarka nie znajdzie. A dla mnie to trochę jak dziennik. Zawsze mogę wrócić do notatek z ubiegłego sezonu. Porównać.

Aniu cieszę się bardzo z twoich odwiedzin. U mnie ogród przeładowany ale ukochany. Jak przebrnę przez etap chcę mieć wszystko i uspokoję rabaty - może zacznie to wyglądać.


Pięknie wygląda )) komponujesz rośliny pasujące kolorami i ich wysokością widać że sprawia Ci to radość i że kochasz to co robisz
U mnie też parę różyczek jeszcze śpi ale były przesadzane to są usprawiedliwione
Piękną róże Capri sobie między innymi zapisałam,jesienią do kupna.
Lecę dalej czytać bo trochę mi jeszcze zostało
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Anda 19:42, 12 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
inka74 napisał(a)
Też automat włączyłam
Ewa nie podziwiaj - powiedz co ty byś zrobiła


Jej, no nie wiem. Pewnie bym posadzila jakies dwa drzewa wielopniowe, pozyteczne dla owadow, najlepiej z owocami Pewnie rajska jablonke i swidosliwe
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
alis 20:29, 12 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Info o różach bardzo przydatne, lubię takie opisy, potem łatwiej podjąć decyzje zakupowe To mnie zaskoczyłaś Iwonko ilością swoich róż, 90 to już niezła gromadka
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
jolanka 20:36, 12 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Iwonka, dla mnie Twoja pierwsza wizualizacja najlepsza ale czy nie będzie za ciasno? Może dwie a w środku np. świdosliwa?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
alis 21:00, 12 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Jakaś ślepota chyba jestem, cofnęłam się kilka stron i nie widzę wizualizacji
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Makusia 21:38, 12 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Czepiasz się moja droga! Lilia z opakowania i na żywo jak dwie krople wody- jak kserokopia tej z opakowania
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AngelikaX 21:49, 12 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Co do rozmyślań nad rzeczową rabatą... to Iwonko, nie chciałabyś czegoś bordowego np? Umbry giną na tle tej zieleni moim zdaniem
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies