Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Anda 19:50, 28 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Piękne fotki pięknego ogrodu
Fajnie, że spotkanie się udało
A jakaś fotka grupowa z tulipanami w tle będzie?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
GorAna 19:56, 28 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Iwonko, przychodzę z rewizytą i co widzę?....tulipany....kocham je.....widzę, że i Ty masz tak samo
Cudnie u Ciebie, tulipany jak malowane
Będę zaglądać.
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
inka74 21:53, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
AngelikaX napisał(a)
Ale miałam nosa

Podsyłam priva
dziękuję!! Szkoda, że daleko ale może wysyłają
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:56, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Dzięki Kasiu a Ty chcesz tojeść rozesłaną?
tojeść to ja też bym chciała jakbyś za dużo miała
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:59, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
BKosimkArt napisał(a)
no i jak zwykle spotkanie bliżej mnie i mnie ominęło... buuuu
piękny ogród!
Basiu będę następnym razem pamiętać o tobie - a jak daleko ty masz w moje strony?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:04, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mnie zawsze zadziwia fakt, że ogród w cudzym obiektywnie zyskuje nowy wyraz. Zdjęcia Anuli i Kasi to prawdziwe cacka.
Iwonko, z przyjemnością przeczytałam i obejrzałam relację ze spotkania.
Bardzo, bardzo Wam zazdroszczę tej możliwości spotkań w niewielkim gronie.
Haniu, bardzo miło spotkać ogrodowe wariatki zdjęcia dziewczyn piękne po prostu. Szkoda wielka, że bliżej nas nie mieszkasz ale może jak będziesz gdzieś w pobliżu - zapraszam będzie mi bardzo miło.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:07, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Zana napisał(a)


Iwonka nawet nie wiesz jak ja się cieszę. Muszę Ci niestety odebrać tytuł matki chrzestnej magnolii. No jak nic należy się on Jolance, bo to ona go w tym gąszczu sadzonek dla mnie wypatrzyła. Ale klonik zostaje Twój. Jak dobrze, że tak kategorycznie powiedziałaś "bierz". Wpasował się idealnie, tzn. trzeba go leciutko w lewo przesunąć co wiąże się z przesadzeniem małego rh, wiadomo tetris musi być. W sumie to drobiazg, ale zrobię to po kwitnieniu rh.
Ciski cudne, moim zdaniem super się wkomponują w ruderową.
klonik i kulki bom ja ci je znalazła klonik jest piękny. Mnie to trochę zadziwił Kwartecikowy klon strzępiastokory. Jakoś inaczej go sobie wyobrażałam a pierwszy raz na żywo widziałam.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:12, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
jolanka napisał(a)
Iwonko, nie są to co prawda zdjęcia takie, jakie zrobiły Anula i Kasia, bo robione telefonem ale mam nadzieję, że sprawią Ci przyjemność
Jola - buziaki!!! Inne spojrzenie - inny ogród normalnie dobrze, że przyjechałyście.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:16, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Bo Iwonka ma armię krasnoludków, jak nic... Sama to by spać nie miała kiedy i do pracy iść też nie...
Krasnoludki niestety tylko moimi rączkami robią. I to tylko w weekendy bo w tygodniu o nienormalnych porach wracam. W tym roku miałam tylko tył dokończyć ale jak pojechałyście to jeszcze 2 mini rewolucje wpadły mi do głowy już tylko takie kosmetyczne ale jednak bardzo mi się te kandelabrowe jabłonie i grusze podobają - mus je wcisnąć
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:22, 28 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)
A ja trąba, nie zrobiłam ani jednej fotki. Mało tego, nawet nie obejrzałam Twojego Iwonko, dęba Green Dwarf. No trąba jakich mało!!!
Ale baaaardzo się cieszę z naszego spotkania .
Tulipany Purple Pion na wejściu są boskie! Zresztą wiesz co myślę o Twoim ogrodzie - cacuszko, bombonierka i cukiereczek .

Wspominam te dęby, ktore razem oglądałyśmy. Zastanawiam się tylko czy one na suchym dadzą radę... ostatecznie one błotne są . Myślę .
będziesz miała pretekst, aby mnie jeszcze raz odwiedzić też się bardzo cieszę ze spotkania. Tulipki PP kocham po prostu. Buziaki!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies