Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Kasia_CS 08:30, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Misa to na razie fontanna nie jest, a zwykła, plastikowa większa osłonka. Miała być formą do betonowej donicy ale mi jej szkoda bo ładna jest. I tak na razie stoi z wodą i czeka na moją decyzję.


O patrz jak się dałam nabrać ale i się nie przyjrzałam, biorąc za pewnik
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
BKosimkArt 08:32, 29 kwi 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No widać że detal to dla Iwonki drobnostka
Też mam dużo tojeści jakby co...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
makadamia 08:34, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Front zachwycający:




Do tego, po pierwszej wizycie tego nie da się wyłapać, ale ogródek jest fantastycznie skomponowany czasowo. Byłam w nim późnym latem zeszłego roku i wtedy zachwycały hortensje i byliny.
Muszę się do Iwonki wprosić jeszcze w czerwcu/lipcu, bo wtedy spektakl dadzą róże, które teraz zupełnie nie rzucają się w oczy, a których jest tam mnóstwo.

Nie mam pojęcia, jak to się robi, żeby takie małe rabatki były atrakcyjne przez cały rok!

Podsumowując: ogród Iwonki jest bardzo inspirujący a ja mam jeszcze dużo nauki przed sobą
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 09:53, 29 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
makadamia napisał(a)


Nie mam pojęcia, jak to się robi, żeby takie małe rabatki były atrakcyjne przez cały rok!

Podsumowując: ogród Iwonki jest bardzo inspirujący a ja mam jeszcze dużo nauki przed sobą


10/10!!!
też nie wiem jak to się robi...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Monia81 09:55, 29 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
No to super miałyście spotkanko i fotki rewelacyjne Iwonko cebulowe u Ciebie w takiej ilości robią show, zachwycają w każdym zakątku, chciałabym to kiedyś na żywca zobaczyć buziaczki i pozdrowienia zostawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
anbu 10:00, 29 kwi 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
inka74 napisał(a)
oj bardzo fajne dobrze, że udało nam się zebrać. Misa to na razie fontanna nie jest, a zwykła, plastikowa większa osłonka. Miała być formą do betonowej donicy ale mi jej szkoda bo ładna jest. I tak na razie stoi z wodą i czeka na moją decyzję. Można z niej zrobić fontannę po prostu dodając wodotrysk. Kupujesz to osobno. Jak jest na słońce to bez kabla. Jak z kablem to trzeba otwór zrobić i uszczelnić. Any z wygranej walki z ugorem ta duża fontanna jest tak zrobiona.


Dzięki Iwonko, u Any widziałam i nie umiem się zdecydować czy misa czy kula jednak
____________________
Ania Ogród Ani :)
frezja 10:03, 29 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
makadamia napisał(a)



Dziewczyny, Iwonka jest mistrzynią detalu. W każdym kącie jakaś piękna kompozycja:
A Ty makadamia jesteś mistrzynią fotografii. Ogród z "Twojej perspektywy" jest dużo ładniejszy masz nosa do robienia zdjęć.

Iwona, dobrze, że mogę taki oglądać. Zawsze myślałam, że masz wszystkiego za dużo...a tu niespodzianka
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Kasia_CS 10:06, 29 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
makadamia napisał(a)


Nie mam pojęcia, jak to się robi, żeby takie małe rabatki były atrakcyjne przez cały rok!

Podsumowując: ogród Iwonki jest bardzo inspirujący a ja mam jeszcze dużo nauki przed sobą


Mogę powtórzyć kropka w kropkę..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 10:09, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
To ja, zamiast wywalać, to zacznę sadzonki robić tej tojeści, skoro ma takie wzięcie
ja z chęcią przyjmę. 12 sztuk do donic potrzebuję więc i od ciebie i pewnie jeszcze od Gosi zgarnę z przyjemnością
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 10:22, 29 kwi 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
makadamia napisał(a)
Cześć Iwonko,
bardzo dziękuję za gościnę, wycieczkę i sadzonki!
Po zdjęciach Anuli i Kasi trochę wstyd wstawiać swoje ale trudno
Asiu - cieszę się, że przyjechałaś. I piękne zdjęcia zrobiłaś. Bardzo ci dziękuję
nie wiem czy pamiętasz, jak liczyłyśmy ilość miejsc do siedzenia u mnie. Zobacz, było nas teraz tylko 10 a standardowo u mnie od 15 do 26 osób na różnego rodzaju spędy się zbiera, najczęściej zasiadane. Takie kąciki to skarb bo pozwalają upchnąć krzesła, ławki i stoły
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies