Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 18:19, 23 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Słońce i tydzień urlopu tylko dla mnie to jest to co mi potrzeba. I bez zaległych prac i terminów na cito zaraz po powrocie

Mazowieckie Ogrodomaniaczki jakbyście jak już otworzą ogrodnicze gdzieś widziały ładnego cisa fastigiata aurea o wysokości koło metra - dajcie proszę znać. Cała jedna sztuka mi jest potrzebna

Nie chcę kupować online bo w większości to małe sztuki a mnie potrzebna wyższa już.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 19:46, 23 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Iwonka, kochana, biedaku! Chętnie bym Ci jakoś pomogła, choć i u mnie jakieś wariactwo, na nic czasu nie ma... Ale może jakoś mogę? Nie wiem - z Młodym do kina pójść w weekend albo gdzieś, żebyś ze 3 godziny oddechu zyskała? Tylko on mnie nie zna ...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 20:00, 23 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kasia, żeby to było takie proste...
Jak znajdziesz ładnego dużego cisa fastigiata aurea przy okazji swoich zakupów - to mi go kup proszę oczywiście koszty zwracam. Muszę wymianę zrobić bo tam gdzie wsadziłam dereń aurea musi iść coś zimozielonego i wąskiego i jasnego. Dereń tam ginie teraz a później będzie za wielki. Bez sensu go tam wtryniłam. Ale przez chwilę ładnie wyglądał )

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
nicol21 20:19, 23 lut 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Edenka rozpięta fajnie, choć powiem Ci że ja Jubilee Celebration jeszcze mocniej/niżej rozkładam i wtedy od połowy dość niskiego ogrodzenia kwitnie.
Derenia szkoda, nerwów jeszcze bardziej.... fajnie, że trochę prac w ogródku pomaga ukoić emocje i ruszyć tyłek, bo po zimie to jest mega potrzebne.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
mrokasia 20:43, 23 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
inka74 napisał(a)
Kasia, żeby to było takie proste...
Jak znajdziesz ładnego dużego cisa fastigiata aurea przy okazji swoich zakupów - to mi go kup proszę oczywiście koszty zwracam. Muszę wymianę zrobić bo tam gdzie wsadziłam dereń aurea musi iść coś zimozielonego i wąskiego i jasnego. Dereń tam ginie teraz a później będzie za wielki. Bez sensu go tam wtryniłam. Ale przez chwilę ładnie wyglądał )



Oczywiście, będę miała w pamięci tego cisa dla Ciebie. A gdybyś nie miała gdzie upchnąć tego derenia to ja chętnie go od Ciebie odkupię .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 20:49, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Iwonka, dużo dobrych myśli ślę. Bądź dzielna i silna
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 21:28, 24 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
nicol21 napisał(a)
Edenka rozpięta fajnie, choć powiem Ci że ja Jubilee Celebration jeszcze mocniej/niżej rozkładam i wtedy od połowy dość niskiego ogrodzenia kwitnie.
Derenia szkoda, nerwów jeszcze bardziej.... fajnie, że trochę prac w ogródku pomaga ukoić emocje i ruszyć tyłek, bo po zimie to jest mega potrzebne.
Jubilee u mnie taka bardziej pękata się robi. Ale prawda to, że tak rozpinając róże jest dużo więcej kwiatów.
Dziś jak wstałam o 6-tej to śnieg na rabatach leżał. O 8-ej już nic ne było. Pogoda na razie nie daje możliwości posiedzenia w ogrodzie. Na derenia jeszcze poczekam, może coś odbije. No szkoda by go było bo on u nas jest ciężki do dostania.
mrokasia napisał(a)

Oczywiście, będę miała w pamięci tego cisa dla Ciebie. A gdybyś nie miała gdzie upchnąć tego derenia to ja chętnie go od Ciebie odkupię .
będę pamiętać ))
galgAsia napisał(a)
Iwonka, dużo dobrych myśli ślę. Bądź dzielna i silna
Trzymam się tego co tylko się da ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 21:39, 24 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Iwonka, o cisie będę pamiętać

Przytulam mocno, mogę zabrać Ci trochę niefajnych myśli i emocji, najwyżej komuś dalej oddam, nawet wiem komu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 22:10, 24 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Jola - dzięki!! CMOK!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 22:20, 26 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
mnie ciągle trzyma nadzieja, że "za chwilkę" się wszystko uspokoi... Tylko ileż może ta chwilka trwać, do jasnej ch....i????? padam na pysk, nie mogę się wyspać od dwóch lat i to mnie dobija...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies