Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 22:36, 26 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
też tak mam, najgorsze jest to, że końca nie widać, ani światełka w tunelu, choć to może i lepsze bo a nuż by pendolino pędziło nie w tę co trzeba stronę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
AnnaCh 11:17, 27 lut 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łączę się w bólu, byłam dwa tygodnie w styczniu na urlopie, a po powrocie do pracy, w jeden dzień o nim zapomniałam. Zagrzebana jestem tak, że nie wiem kiedy z tego wyjdę, nie mam na nic czasu, ogród leży odłogiem, remontu końca nie widać... Masakra
____________________
Ania - Malutki pod lasem
inka74 20:58, 27 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
No niestety, masakra. Najgorsze dla mnie jest to, że od roku na wakacjach porządnych nie byłam a przy takiej powsinodze jak ja to dramat. Ciągle coś. Teraz też miały być narty ale znowu trzeba było odłożyć... Byle do wiosny, będzie ogród, będzie lepiej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:01, 27 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Chciałam wam Baby powiedzieć, że jesteście wspaniałe ) mam już mojego upragnionego cisa fastigiata aurea jeszcze nie u mnie ale już zakupiony, duży, ładny )) gęba mi się cały czas śmieje. Buziaki!!!!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 07:19, 28 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
No niestety, masakra. Najgorsze dla mnie jest to, że od roku na wakacjach porządnych nie byłam a przy takiej powsinodze jak ja to dramat. Ciągle coś. Teraz też miały być narty ale znowu trzeba było odłożyć... Byle do wiosny, będzie ogród, będzie lepiej.

Też się tej myśli trzymam



inka74 napisał(a)
Chciałam wam Baby powiedzieć, że jesteście wspaniałe ) mam już mojego upragnionego cisa fastigiata aurea jeszcze nie u mnie ale już zakupiony, duży, ładny )) gęba mi się cały czas śmieje. Buziaki!!!!

Cieszę się razem z Tobą

Wiesz może czy AF otwarte ma już? Byłaś już tam?
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 08:08, 28 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Jeszcze nie byłam Madzia. Czasu brakło. Ale patrząc po reszcie i po pogodzie to raczej szału nie ma
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 08:09, 28 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
Jeszcze nie byłam Madzia. Czasu brakło. Ale patrząc po reszcie i po pogodzie to raczej szału nie ma

Myślę,że w ciągu miesiąca coś się ruszy i że uda mi się tam dojechać i magnolie zobaczyć
____________________
Magda W samym sloncu
mirkaka 09:02, 04 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Witaj Iwonko,
Mam też barwinka variegatę, pilnuję żeby pędy się nie ukorzeniły , nie chcę go w nadmiarze.
Może na tę suchą część rabaty posadzisz bodziszka korzeniastego. Ja tak zrobiłam w lasku, pod brzozami i świerkami .Pierwsze lato pilnowałam i podlewałam, w tym roku myślę że już poradzi sobie sam. On jednak nie jest ekspansywny jak barwinek.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
inka74 20:36, 04 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Mirka, powiem ci, że ja jakoś tak za bodziszkami to nie przepadam. Miałam dwie odmiany i drażnił mnie krótki czas kwitnienia. W ubiegłym roku kupiłam Rozanne bo dziewczyny pokazywały, że długo i obficie kwitnie. Może w tym roku się przekonam
Wiem, że barwinek jest z lekka ekspansywny ale tam robiłby dobrą robotę a nadmiar przesadzę za płot.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:07, 04 mar 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
A tak na marginesie to w LM ciemierniki już są. Zaciemiernikowałam się znowu )) Orientalne w mixie i hybrydy. Jest bardzo ładna odmiana z niemieckiej kolekcji HGC Ice Breaker Fancy. Mocno napakowany krzaczek z dużą ilością kwiatów. Zdjęcia po ciemku robione.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies