Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 10:44, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
sarenka napisał(a)
jak wjechaliśmy po 6 do Wołomina to termometr pokazywał tylko -2.
Obawiam się o drzewa owocowe
wiśnia u mnie nadal w kwiatach, może tak źle nie będzie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 10:54, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
tulucy napisał(a)

Oni tak o nas dbają, żebyśmy nie miały za dużo pracy z rabatami
Ja twierdzę, że to zazdrość po prostu, że nie poświęcamy im wystarczającej ilości czasu. A ile czasu można poświęcać mężowi po 20 latach znajomości? Już obiad dostaje pod nos, za bardzo go robotą w domu i ogrodzie nie męczę, bo po 2 zawałach to on zbyt wiele nie może. Do ciężkich prac trzeba będzie kogoś wynajmować. Choć i wcześniej nie wykazywał zbyt wiele zaangażowania w prace ogrodowe czy domowe to teraz ma dodatkową wymówkę. Trawnik kosi może ze 3 razy w sezonie, nic więcej przy nim nie robi. To takie jęczenie dla jęczenia, coby mu było przez chwilę lepiej i cobym ja odczuła jak bardzo całą tą sytuacją jest dotknięty. Z drugiej strony jest też tak, że jak ja czegoś nie zaproponuję to sam z siebie tak nie bardzo. No trafił mi się egzemplarz wyjątkowo marudny i leniwy po prostu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
MartaCho 11:18, 14 kwi 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
Nawet nie wiesz, jak mnie podnosi na duchu, co napisałaś o eM I myślę, że jeśli chodzi o poziom marudzenia i lenistwa, to możemy się licytować. Tyle, że u Ciebie już wszystko gotowe, u mnie nadal niewiele ruszone
Czym usuwasz darń? Łopatą czy masz glebogryzarkę?
Zmiany super! Bardzo mi się podoba Twój ogród!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
inka74 12:13, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Martuś, dziękuję. Licytować się nie będziemy, każdy z nich ma wady i zalety. Ważne aby zalety doceniać a z wadami nauczyć się żyć o ile chcemy nadal być małżeństwem. I ciągle nad związkiem pracować. Mój akurat do tych lubiących pracę w domu czy ogrodzie to nie należy. Mnie to najbardziej kiedyś najpierw rozzłościła a potem rozbawiła sytuacja, jak wpadł męża kolega z wizytą i ten tak z nim chodził po ogrodzie, coś mu pokazywał i doszli do mnie jak układałam ścieżkę na tyłach i tekst męża - no właśnie tu układamy ścieżkę, tiaa, tylko, że jednymi rękami, w 99% moimi bo eMa praca przy ścieżce polegała na przywiezieniu materiału, które mu zapakowano na przyczepkę i na przycięciu 20 kostek diaksem. Ale jak znajomi są na grillu i chwalą ogród to chodzi jak paw. Ech...Na pocieszenie w sobotę przyciął mi koło ozdobne na rabatę )) i teraz zastanawiam się jak je wkomponować w rabatkę

Edit - darń usuwam łopatą
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 14:35, 14 kwi 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Inka, świetna zmiana Bardzo ładnie to sobie obmyśliłaś.
Mąż przeboleje. Jeszcze ci kiedyś powie, że miałaś rację z tą rewolucją, niech tylko roślinki podrosną, stanie się przytulnie. Faceci nie mają wyobraźni, dopiero jak jest gotowe to łapią temat.
____________________
April April podbija las Mazowsze
MartaCho 14:38, 14 kwi 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2093
inka74 napisał(a)
Martuś, dziękuję. Licytować się nie będziemy, każdy z nich ma wady i zalety. Ważne aby zalety doceniać a z wadami nauczyć się żyć o ile chcemy nadal być małżeństwem. I ciągle nad związkiem pracować. Mój akurat do tych lubiących pracę w domu czy ogrodzie to nie należy. Mnie to najbardziej kiedyś najpierw rozzłościła a potem rozbawiła sytuacja, jak wpadł męża kolega z wizytą i ten tak z nim chodził po ogrodzie, coś mu pokazywał i doszli do mnie jak układałam ścieżkę na tyłach i tekst męża - no właśnie tu układamy ścieżkę, tiaa, tylko, że jednymi rękami, w 99% moimi bo eMa praca przy ścieżce polegała na przywiezieniu materiału, które mu zapakowano na przyczepkę i na przycięciu 20 kostek diaksem. Ale jak znajomi są na grillu i chwalą ogród to chodzi jak paw. Ech...Na pocieszenie w sobotę przyciął mi koło ozdobne na rabatę )) i teraz zastanawiam się jak je wkomponować w rabatkę

Edit - darń usuwam łopatą


Dokładnie tak jest! U nas to samo. Jak ktoś przyjeżdża, to się chwali co jest zrobione, albo co ma być Nic to, masz rację, trzeba się na tych dobrych stronach skupić i tyle...
____________________
Marta Ogród zacząć czas
inka74 18:07, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
April napisał(a)
Inka, świetna zmiana Bardzo ładnie to sobie obmyśliłaś.
Mąż przeboleje. Jeszcze ci kiedyś powie, że miałaś rację z tą rewolucją, niech tylko roślinki podrosną, stanie się przytulnie. Faceci nie mają wyobraźni, dopiero jak jest gotowe to łapią temat.
też myślę że przeboleje. Pracuję nad drugą stroną teraz
A tak od drugiej strony ta rabata wygląda. Teraz to już musowo trzeba drugą część zaokrąglić.


I takie koło na nową rabatę mam. Takie zostawię zardzewiałe
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 18:18, 14 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Koło bardzo mi się podoba
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Monia81 18:26, 14 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Wyszło super, jeszcze jak ambrowiec podrośnie i doroślejszy się zrobi to będzie cudeńko, zasłonę zrobi i tak tajemniczo będzie fajnie Iwonko ci te zmiany wychodzą...pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Helen 19:03, 14 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
inka74 napisał(a)
też nie rozumiem, przez tydzień wąż i płyty leżały na trawniku jako linia rabat. Dwa razy pytał się co tam planuję i mu dwa razy mówiłam, że chcę rabatę poszerzyć i stworzyć tak jakby osobny pokój ogrodowy. Jak zobaczył w poniedziałek rano ściągniętą darń to dopiero do niego dotarło i focha strzelił, że on nie był o tym poinformowany i znowu trawnik zabieram, ech... no koments

Ale się uśmiałam, jakbym czytała o swoim.
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies