Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

sarenka 12:49, 15 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zajrzałam na pierwsze strony Twojego postu i faktycznie ogromna różnica,a tylko 4 lata. Ilość roślin, wielkość rabat, wszystko tak ładnie ewoluowało
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 15:26, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
jolanka napisał(a)
1000 uśmiechów na 1000 stron
Jola - buziaki odsyłam w ilości 1001 - CMOK
Matulu, dziś testy z Młodym z angielskiego robiłam. Jeszcze podstaw gramatyki nie zapomniałam - a tego nie lubię ;(

BKosimkArt napisał(a)
O nie byłam tam nigdy, dobrze wiedzieć
3 takie ogromne tunele z meblami i innymi szpargałami. Szkoda, ze mało metalu do ogrodu ale jakby się uparł to coś się wygrzebie

Gosiek33 napisał(a)
Jeszcze się na tysięczną załapałam
piękne zmiany, coraz bardzie podoba mi się Twój ogród
Przeglądam zdjęcia z rabat z różnych lat i ilość zmian jednak była spora. Może uda mi się pierwszą partię dziś wstawić. Cykam zdjęć bez opamiętania.

sarenka napisał(a)
Zajrzałam na pierwsze strony Twojego postu i faktycznie ogromna różnica,a tylko 4 lata. Ilość roślin, wielkość rabat, wszystko tak ładnie ewoluowało
Powiedziałabym w bólach kręgosłupa ewaluowało. Rabata rekordzistka 4 razy w tym czasie była przerabiana. Jakoś na czterech literach nie potrafię usiedzieć
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 18:08, 15 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
U mnie czeka na przemeblowanie najdłuższą bo chyba 20 metrowa rabata, i zastanawiam się co zmienić i chyba zacznę od tego by te Annabelle wyprowadzić
Chyba kontuzje w ogrodzie są nieuniknione, sama nie mogę wyleczyć swoich
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 09:04, 21 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Iwonka, na jakim etapie jest u Ciebie fortegilla? Ta co mi jej pół odrąbałaś ? Bo u mnie ma cały czas takie ścisłe pąki i nie wiem czy jest zadowolona z życia czy nie.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Pola 12:50, 24 kwi 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
inka74 napisał(a)
Święta, święta i po świętach. Takie inne one były jak nie można było usiąść do wspólnego śniadania. Ale takie czasy. Ponieważ gości nie było to miałam trochę czasu na ogród. I rewolucja tyłu była kontynuowana. eM obrażony ilością podebranego trawnika. Ale ja zadowolona z efektu. Jest lepiej. I patrząc od strony domu i zza domu. Jest też lepsza komunikacja i szersze rabaty. Na razie mi pasuje

Przed zmianą linii rabaty


W trakcie. Pierwsza skrzynia rozwalona, rośliny przeniesione. Druga skrzynia i jej rozłożenie musi poczekać aż przyjdzie donica na taras. Nie mam gdzie roślin przenieść. Rabata w rogu wytyczona. Kombinacje ze ścieżką w rabacie.


Po skończeniu pierwszej części. Zostały jeszcze kostki do przycięcia w łukach i wysypanie ścieżki. Niestety wykończyłam kompletnie kostkę granitową. Zabraknie mi 6 sztuk na zrobienie łuku z drugiej strony rabaty a w najbliższym czasie nie ma jak po nią pojechać. I nie wiem czy mi facet tyle sprzeda i czy jeszcze jest w tym miejscu z towarem. No takie życie.



Świetnie to wygląda, muszę tu pobuszować , ogród piękny
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
galgAsia 12:54, 24 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Żeby nie było - śledzę demolkę cały czas , ale mam problemy z pisaniem, bo mi witki z wrażenia opadli

Czy Twoje kielichowce mają już pąki kwiatowe? Bo ja u mojego Hartlage Wine znalazłam dwa malusie i jestem tym podekscytowana jak nie wiem co
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 13:14, 24 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Dziewczyny - na razie utkwiłam z brakiem czasu na wszystko więc O trochę z doskoku. Demolka jest już zrobiona, z drugiej strony też, wyszło nieźle ale mam problem z obsadzeniem nowych włości bo ciągle ołtarzyk robię co mnie niezmiernie drażni i nie mam czasu skończyć. Jak się wyrobię to cyknę zdjęcia.

Asia - moje kielichowce śpią, są na etapie minimalnie rozchylonych pączków liściowych nie mówiąc już o TAKIM pąku kwiatowym jak u twojego. Mam 3 sztuki - Aphrodite, Venus ( ) i tego normalnego. Tylko one są w miejscach cienistych więc trochę są opóźnione.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 16:42, 24 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dodałam zdjęcie tej rośliny u siebie
____________________
Magda W samym sloncu
jolanka 10:53, 25 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Czytałam o zakupach Mniam, mniam
Też już nie wyrabiam, chyba muszę gdzieś się ruszyć, to chociaż głowa przewiewu dostanie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Iwonka 12:02, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Iwonka zmiany na plus, byłam za prostą ścieżką, tymczasem ta wygląda rewelacyjnie. Też czytałam o zakupach, chwal się w wolnej chwili
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies