Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Helen 19:06, 14 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Z tej drugiej strony jeszcze lepiej widać, że super wyszło. Bardzo mi się podoba.
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 19:35, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Kasya napisał(a)
Koło bardzo mi się podoba
jak ak go zobaczyłam na starociach to na drugi dzień po niego pojechałam. To jest element starego młynka do kawy. Reszta poszła na złom ale to koło jest czadowe. miało wisieć na ścianie ale jest trochę za ciężkie. Będzie stało w rabacie oparte o pień
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:42, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Monia81 napisał(a)
Wyszło super, jeszcze jak ambrowiec podrośnie i doroślejszy się zrobi to będzie cudeńko, zasłonę zrobi i tak tajemniczo będzie fajnie Iwonko ci te zmiany wychodzą...pozdrawiam
Ambrowiec z grujecznikiem są posadzone tak, aby w przyszłości prawie do siebie dotykały dokładnie zakrywając narożnik domu. Zobaczymy to co z tego wyjdzie. Mi bardzo często najpierw podoba się to co zrobię a potem gdzieś coś zaczyna zgrzytać i jest średnio. Mam nadzieję, ze jak tu wszystko podrośnie to nadal będzie ok
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 19:47, 14 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
łooo dziewczyno ale masz powera. i kostka i trawa. czolem bije. kolo zarabiste
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 19:48, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Helen napisał(a)

Ale się uśmiałam, jakbym czytała o swoim.

ja nie wiem już jak dużymi literami mam mówic co chcę zmienić. Gorzej jak sama w danym momencie nie wiem co za chwilę zrobię, bo czasami projekty ewaluują w trakcie prac )

Helen napisał(a)
Z tej drugiej strony jeszcze lepiej widać, że super wyszło. Bardzo mi się podoba.
dobrze, ze wam się podoba, może to taki głupi pomysł tak do konca nie był. Nie mogę się doczekać, aż rośliny ruszą i jak to wszystko kolory pokaże. Nie wiem, czy je po prostu dobrze zgrałam. Mam taką nadzieję
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:51, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
TAR napisał(a)
łooo dziewczyno ale masz powera. i kostka i trawa. czolem bije. kolo zarabiste
coś muszę robić bo mnie trafi. Ja nie jestem przyzwyczajona do siedzenia tylko w domu. Nosi mnie po prostu.

Koło zastanawiam się jak zamocować w rabacie.Najlepiej o coś oprzeć. Pnia żadnego dostatecznie grubego nie będzie więc coś trzeba będzie uspawać...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 20:01, 14 kwi 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
inka74 napisał(a)
coś muszę robić bo mnie trafi. Ja nie jestem przyzwyczajona do siedzenia tylko w domu. Nosi mnie po prostu.

Koło zastanawiam się jak zamocować w rabacie.Najlepiej o coś oprzeć. Pnia żadnego dostatecznie grubego nie będzie więc coś trzeba będzie uspawać...


musze gdzies poszperac, takie kolo bym powiesila jako ozdobe na mojej betonowej sciani w sypialnie, teraz mam za smutno. a wiekszych remontow nie chce na tym etapie robic.

o siedzeniu sie nie wypowiem, mam tak samo. nie umiem zagniwac na lezaku

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 20:15, 14 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Kiedyś ta część ogrodu ze skrzyniami była takim estetycznie odrębnym bytem. Po Twojej rewolucji świetnie się połączyła z resztą.
Fochający się na zmiany w ogrodzie mąż, to dla mnie jakaś kompletna abstrakcja.
Mój założył ze mną trawniki, kosił w pierwszym roku, a potem z dużą ulgą odpuścił kwestie ogrodowe. Zajął się swoimi pasjami. Spotykamy się na tarasie przy kawie i dymku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
kwartet 20:23, 14 kwi 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Przeuroczo wyszło a braki materiałowe wyszły temu przejściu na dobre.Teraz to będzie takie dyskretne prześlizgnięcie się do czytelni ławeczkowej.
W sprawie współpracy drugiej połówki się nie wypowiadam bo trafił mi się jakiś dziwny egzemplarz . Ja robię on podziwia , czasami tylko dostaje opiernicz że za słabo podziwia .
Z kołem to się nie dziwię że gnałaś po nie . Oj przytuliłabym.Świetnie się wpisze w te wszystkie kule, kółka które już masz.
inka74 20:32, 14 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
TAR napisał(a)


musze gdzies poszperac, takie kolo bym powiesila jako ozdobe na mojej betonowej sciani w sypialnie, teraz mam za smutno. a wiekszych remontow nie chce na tym etapie robic.

o siedzeniu sie nie wypowiem, mam tak samo. nie umiem zagniwac na lezaku

ja bardzo lubiłam na starociach grzebać. Czasami smaczki można wyszukać i fajnie przerobić.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies