Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

BKosimkArt 08:10, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wow super to już wygląda Iwonko!
Koło boskie, gdzieś Ty go dorwała?
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
MartaCho 09:25, 15 kwi 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Kochana! Będę pierwszą, która okrągłego 1000 na O pogratuluję! Jupiii! Wielu, wielu, wielu kolejnych życzę
____________________
Marta Ogród zacząć czas
AnnaCh 10:18, 15 kwi 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aż się zalogowałam i wystawiłam głowę znad papierów, bo muszę przyklasnąć zmianom. Super wyszło, bardzo mi się podoba A M z czasem może dojrzeje? Mój już nie broni trawnika, ba nawet sam już chce oddawać na rabaty Planuję niezłą demolkę na froncie i sam zaproponował, żeby zlikwidować tam zupełnie trawnik Czujesz?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
UrsaMaior 10:27, 15 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Chapeau bas, Iwona! Jestem jak najbardziej za grabieżą trawnika, mniej koszenia, same korzyści;D
____________________
ogród pod lasem
Kokesz 10:47, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Super Bardzo ładnie wyszła ścieżka i zaokrąglona rabata a rośliny ile miejsca zyskały
Dobrze, że wstawiłaś zdjęcie z lotu ptaka, bo wtedy łatwiej zorientować się jak ogród wygląda i gdzie są poszczególne rabaty
Ciekawi mnie ta brązowa trawka obok ścieżki, ona jest zimozielona a raczej zimobrązowapokażesz ją z bliska? A może masz ją na zdjęciach w innych porach roku?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
inka74 10:54, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
BKosimkArt napisał(a)
Wow super to już wygląda Iwonko!
Koło boskie, gdzieś Ty go dorwała?
Na starociach w Ossowie, nie wiem czy kiedyś tam byłaś w tych barakach.
MartaCho napisał(a)
Kochana! Będę pierwszą, która okrągłego 1000 na O pogratuluję! Jupiii! Wielu, wielu, wielu kolejnych życzę
Martuś, ja starej daty, wolałabym mniej stron ale dziękuję.
AnnaCh napisał(a)
Aż się zalogowałam i wystawiłam głowę znad papierów, bo muszę przyklasnąć zmianom. Super wyszło, bardzo mi się podoba A M z czasem może dojrzeje? Mój już nie broni trawnika, ba nawet sam już chce oddawać na rabaty Planuję niezłą demolkę na froncie i sam zaproponował, żeby zlikwidować tam zupełnie trawnik Czujesz?
Taki mąż w moim przypadku to byłby skarb. Mój jest niestety niereformowalny. Ciekawa jestem tej demolki strasznie ))
UrsaMaior napisał(a)
Chapeau bas, Iwona! Jestem jak najbardziej za grabieżą trawnika, mniej koszenia, same korzyści;D
też tak uważam, trawnik to kupa pracy a rabaty fura przyjemności ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:01, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Kokesz napisał(a)
Super Bardzo ładnie wyszła ścieżka i zaokrąglona rabata a rośliny ile miejsca zyskały
Dobrze, że wstawiłaś zdjęcie z lotu ptaka, bo wtedy łatwiej zorientować się jak ogród wygląda i gdzie są poszczególne rabaty
Ciekawi mnie ta brązowa trawka obok ścieżki, ona jest zimozielona a raczej zimobrązowapokażesz ją z bliska? A może masz ją na zdjęciach w innych porach roku?
Trawka w sumie wygląda przez cały rok bardzo podobnie - jest cały czas taka brązowa, w sumie niewielka, przyrasta w kępie, nie marznie. Jak ma za długie listki przycinam i rośnie dalej. Z 2 sadzonek mam teraz z 12 w ogrodzie i kilka osób obdarowanych. Najstarsze sztuki mam przy kulce świecącej i kole z rdzy - moment, zaraz wstawię jakieś zdjęcia z telefonu - jesień


Lato
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 12:13, 15 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
1000 uśmiechów na 1000 stron
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
BKosimkArt 12:23, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
O nie byłam tam nigdy, dobrze wiedzieć
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Gosiek33 12:25, 15 kwi 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Jeszcze się na tysięczną załapałam


piękne zmiany, coraz bardzie podoba mi się Twój ogród
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies