Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

ajka 21:27, 23 kwi 2020


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4069
Rojodziejowa napisał(a)

Cieszę się, że się podoba mój wybór!

Szukałam czegoś właśnie w takiej formie długo, a to dlatego, że nic w okolicy nie było. Po moje pierwsze 3 drzewka jechałam 100km. Jedno zostało zgryzione przez pisura i to akurat to najbliżej domu :/ Ale okazało się, że przez ten czas w okolicy pojawiło się w szkółce i to w cenie 10zł za sztukę Co prawda i tak wysyłkowo, ale jakby coś było nie w porządku to blisko, żeby jechać i prosić o wymianę albo co. Zamówiłam od razu 5 sztuk Jeśli trafią się takie, które nie będą rozrośnięte, to wsadzę kilka w jedno miejsce


Pokazałam mężowi tego klona ginnala i też się napalił, dziś pojechał do szkółki i kupił. Ma przyjechać jutro, pojutrze. Prawda, że mam kochanego męża? Posadzę go u siebie w okolicach trampoliny. Mam nadzieję, że będzie piękny.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Rojodziejowa 00:19, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
ajka napisał(a)


Pokazałam mężowi tego klona ginnala i też się napalił, dziś pojechał do szkółki i kupił. Ma przyjechać jutro, pojutrze. Prawda, że mam kochanego męża? Posadzę go u siebie w okolicach trampoliny. Mam nadzieję, że będzie piękny.


No proszę! Szybka akcja To musiała być miłość od pierwszego wejrzenia
Niech rośnie i cieszy
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Sanka 01:02, 24 kwi 2020

Dołączył: 21 mar 2020
Posty: 206
Te siedziska są rewelacyjne, prostota najpiękniejsza. Czekam na realizację. Daj znać jak znajdziesz takie "korytka".
____________________
Sanka Sanka Ogrodowe tematy do ogarnięcia
Rojodziejowa 10:31, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Sanka napisał(a)
Te siedziska są rewelacyjne, prostota najpiękniejsza. Czekam na realizację. Daj znać jak znajdziesz takie "korytka".


Znajduję, ale oczywiście jak to z moimi poszukiwaniami bywa zazwyczaj dość daleko


Muszę kiedyś po prostu w trasę pojechać i poszukać po okolicznych miejscach, które mogą mieć takie cuda jak koryta betonowe ściekowe
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Roocika 12:03, 24 kwi 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Cześć, dawno mnie nie było, ostatnio podglądałam budowę pięter ogrodu. Super to wygląda Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Rojodziejowa 12:06, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Roocika napisał(a)
Cześć, dawno mnie nie było, ostatnio podglądałam budowę pięter ogrodu. Super to wygląda Pozdrawiam


Dzięki Asiu, nareszcię doczekałam, bo o ile murki już chwilę były, to schody długo nie mogły się dokończyć
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 14:19, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Zakupy mi przyszły... i jaram się jak magnez w tlenie.

Klony Gienki strzeżcie się!


Chwasty! Już po Was!


Tylko nie wiem, czy Chwastoxem i Starane, to mogę dziś pryskać, jeśli jutro ma padać?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 19:16, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
Okazuje się, że pod skarpą się stipa wysiała w ilościach sporych... ale na razie takie mikruski są.
Dzieciory załapały bakcyla - najstarsza (8) wykopywała łopatką, najmłodszy (2,5) robił palcem dziurę, a średnia (6) kończyła dzieło i tak oto nazbieraliśmy do doniczki parę sieweczek, zobaczymy jak się będą miały dalej


Klony ciut okrzesane, ale jeszcze nieśmiało, choć małżonek, mówi, że jak ja się wezmę za cięcie, to połowa zostaje...
Ale ma porównanie na brabantach... te podcinane wyglądają ok, a te puszczone wolno wyglądają jak bidoki.
Właśnie teraz się zastanawiam... jak bardzo mogę je opitolić? Bo chyba nie mogę aż tak, że miejscami ich całej zielonej części pozbawię, nie?
A jak one takie rzadzieluchy, to nie wiem co mogłabym zrobić... :/


A i ruszyła z pierwszymi pączkami amanogawa... Zakupiona w stylu: zawsze mi się podobała, a akurat ciut taniej wyprzedają... dopiero po fakcie zaczęłam czytać, że wiatru nie lubi i musi być osłonięta, więc rośnie między domem a pierdolniczkiem, muszę wydumać co z nią zrobić... mamuśka nie chce, siostra nie chce...


____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
BasiaLT 21:46, 24 kwi 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Super że masz takich zdolnych pomocników Donica będzie pięknie się prezentować.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Rojodziejowa 22:32, 24 kwi 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8689
BasiaLT napisał(a)
Super że masz takich zdolnych pomocników Donica będzie pięknie się prezentować.


Oby Basiu - będzie radocha

Niech podrosną nostępne sieweczki, to będziemy produkować dalej.

Widziałam, że u Ciebie też dziś mowa o Stipie i siewkach. W tamtym roku mi się wysiały ze dwie, a w tym roku dużo więcej, na razie mi to nie przeszkadza, niech się produkuje jak najwięcej
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies