Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Dominika11 14:14, 15 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ten bajzel przed jest zawsze najlepszy - ja czekam z utęsknieniem na ten porządek, ale dopóki nie będzie domku to nic z tego.

a my pierwszy projekt mieliśmy jak Ty, własnie z pomieszczeniem gospodarczym i murowany, ale niestety plan zagospodarowania zmusił nas do zmiany planów - ale nie ma tego złego - za to wiata jest wieksza i większy domek
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Rojodziejowa 14:33, 15 maj 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8693
Sanka napisał(a)
Fantastyczny projekt!

Dzięki


Dominika11 napisał(a)
ten bajzel przed jest zawsze najlepszy - ja czekam z utęsknieniem na ten porządek, ale dopóki nie będzie domku to nic z tego.

a my pierwszy projekt mieliśmy jak Ty, własnie z pomieszczeniem gospodarczym i murowany, ale niestety plan zagospodarowania zmusił nas do zmiany planów - ale nie ma tego złego - za to wiata jest wieksza i większy domek


A to moje nie będzie murowane - to jest jakaś hybrydowa technologia, montowane na kotwach. Stalowa konstrukcja + ocieplenie i tynk.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Dominika11 14:35, 15 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ale teraz wymyslają wazne, że ładnie wygląda
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Rojodziejowa 14:41, 15 maj 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8693
Dominika11 napisał(a)
ale teraz wymyslają wazne, że ładnie wygląda


Jeszcze dobrze by było jakby było w miarę trwałe
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Dominika11 14:44, 15 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
i nie drogie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Rojodziejowa 14:55, 15 maj 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8693
Dominika11 napisał(a)
i nie drogie


No tak Jeśli chodzi o cenę, to obie opcje pokazywane przeze mnie były bardzo zbliżone cenowo. Dlatego opcja ze steropianowymi ścianami na stelażach stalowych wygrała.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
sylwik69 16:19, 15 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wiata murowana dużo lepsza z wielu względów ściany solidne i proste,no i nie nagrzewają się tak szybko piękny projekt z miejscem na drewno,super
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Rojodziejowa 16:51, 15 maj 2020


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8693
sylwik69 napisał(a)
Wiata murowana dużo lepsza z wielu względów ściany solidne i proste,no i nie nagrzewają się tak szybko piękny projekt z miejscem na drewno,super


Sylwia to nie będą murowane, choć tak wygląda. To nagrzewanie ciemnej blachy mnie przerażało w opcji pierwszej, a inny kolor blachy z kolei wyglądałby paskudnie jak dla mnie.
Jak dobrze pójdzie to w końcem lipca będę mogła porządkować teren
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
HannaR 18:21, 15 maj 2020


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
A my będziemy zachwycać się efektem.
Ja uwielbiam takie nowoczesne konstrukcje. U mnie trochę inny styl wyszedł, ale w następnym wcieleniu będę miała na pewno bardzo nowocześnie .
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Agi2006 19:28, 15 maj 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Juz nie mogę się doczekać tej wiaty u Ciebie. Szkoda ze u mnie nie ma już miejsca na taką
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies