Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

April 12:25, 06 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Oj tak, przydasi ogrodniczych, jak każdych przydasi, zawsze jest więcej niż miejsca. Ja mam naprawdę spory garaż, 70m2, obudowany wokoło półkami. I półek na ogrodowe przydasie jest najwięcej. Nie licząc że wiele rzeczy mam też w domu, bo mam swoją pracownię wykorzystywaną najczęściej ogrodniczo.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kordina 15:35, 06 lut 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Wow! 70 m2 brzmi imponująco, starczyłoby mi na wszystko, co mam i na to czego jeszcze nie mam i nie wiem że będę mieć
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rojodziejowa 16:24, 06 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8661
April ma wszystko wielkoformatowe

Dla mnie to by był pretekst do jeszcze większych zakupów
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
LIDKA 20:18, 06 lut 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7310
Mój domek ogrodnika przyklejony do drewutni ma ze 2 m2. Trzymam tam taczke grabki szpadle i wiaderka do plewienia. Reszta gratów w kotłowni nawozy opryski itp a sprzęty kosiarki piły Odkurzacze itp w garażu. Na etapie budowy mąż się cieszył z garażu bardzo a mi się coś w głowie tliło że tam miejsca na auto nie bedzie. A garaż mamy ok 40 m2.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
An_na 20:39, 06 lut 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1586
Na etapie budowy domu, koleżanka mówiła, że w garażu jednostanowiskowym nie zmieścimy auta. Nie wierzyłam jej....Moja reakcja była typu " co ona za głupoty gada"
No cóż, miała rację
Moje auto nigdy nie wjechało do garażu, nie zmieści się
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Rojodziejowa 22:15, 06 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8661
Wiecie co... chyba większość znajomych mi ludzi z garażem jednostanowiskowym, zwłaszcza w bryle domu nie stawia tam samochodu
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Mgduska 22:28, 06 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
To by się zgadzało - szwagier ma dwustanowiskowy, więc samochód jakoś im się mieści. Nie bez trudu, ale jednak
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agatorek 00:52, 07 lut 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Rojodziejowa napisał(a)
No, ale musi zostać jeszcze trochę miejsca na rabaty!

Domek 3x4m, to mało? Plus taki składzik obok na pierdoły.. 2x1,5m


Mało…
Chyba że jesteś bardzo uporządkowaną osobą

Doczytałam, że to będzie trzecie miejsce z funkcją magazynowania, więc powinno być ok
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
April 07:02, 07 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Kordina napisał(a)
Wow! 70 m2 brzmi imponująco, starczyłoby mi na wszystko, co mam i na to czego jeszcze nie mam i nie wiem że będę mieć


Powiem tylko, że na mniejszej powierzchni zdecydowanie łatwiej utrzymać jako-taką organizację przestrzeni
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:07, 07 lut 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10280
Dziewczyny, no właśnie ja na etapie domu czytałam wiele opinii że miejsc stanowiskowych trzeba mieć zawsze plus jeden, w stosunku do ilości posiadanych aut. Garaż mieliśmy zaplanowany dwustanowiskowy w bryle domu. Przeznaczyliśmy tę przestrzeń na część techniczno-sportową, a garaż dobudowaliśmy oddzielnie stojący, duży, na rowery, kosiarki i inne. Samochody obydwa parkujemy w garażu. Rowery są podwieszane na wieszakach. Inne sprzęty typu kosiarka, zamiatarka pieczołowicie upychane po kątach. Wierzcie mi, wcale nie jest za luźno
Uważam że ten garaż to była jedna z moich lepszych decyzji przy projektowaniu domu
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies