Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Kordina 22:21, 05 lut 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Jakby nie było eksperymentowanie to fajna rzecz każdy ma szyte na swoją miarę, Asiu po prostu powodzenia, będę śledzić (od śledzia czy co?) Twoje zmagania i oczekuję relacji
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Dorii 22:26, 05 lut 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Dalie mi się nie udają, słabo kwitną albo i w cale a z przechowaniem też kiepsko mi idzie. I tak co roku prubuję z uporem maniaka. To już chyba do leczenia się nadaje.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Rojodziejowa 22:53, 05 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
W takim razie mamy już chyba kilka potencjalnych pacjentek na pokładzie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 23:53, 05 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6786
Dzyndzlem się zachwycam Piękny on

P.S. A odnośnie domku narzędziowego - jak już wyliczysz ile powierzchni Ci potrzeba to od razu zacznij szukać takiego, który będzie dwa razy większy - o jakieś dwa lata opóźnisz wyklinanie, że masz za mało miejsca
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rojodziejowa 00:01, 06 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
No, ale musi zostać jeszcze trochę miejsca na rabaty!

Domek 3x4m, to mało? Plus taki składzik obok na pierdoły.. 2x1,5m
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 00:08, 06 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6786
Rojodziejowa napisał(a)


Domek 3x4m, to mało? Plus taki składzik obok na pierdoły.. 2x1,5m


Teoretycznie nie mało, a wręcz dużo Niemniej jednak zakładam, że dożyję momentu kiedy będziesz wyklinać na brak powierzchni Doświadczenie przeze mnie przemawia
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 00:49, 06 lut 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Potwierdzam, z wiekem ogrodu narzędzi i sprzętu przybywa
Co do wykopywania dalii nie ma problemu jak karpa malutka, ale niektóre odmiany w dwa trzy sezony robią karpę, która przy wykopywaniu waży ładnych parę kilogramów, plus ziemia, które je okrywa....można się uchetać nieźle
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anuska2507 11:53, 06 lut 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Popieram Magarę mój blaszak ma 2,5 x 3,5 m i całe szczęście, że skrzynię na grabki, widły i ogrodniczy regał mam przy wejściu, bo mój mąż co chwilę chowa tam jakieś "przyda-sie", że nawet nie da się dalej przejść
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Rojodziejowa 12:15, 06 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
Magara napisał(a)


Teoretycznie nie mało, a wręcz dużo Niemniej jednak zakładam, że dożyję momentu kiedy będziesz wyklinać na brak powierzchni Doświadczenie przeze mnie przemawia


Ale wiecie, to już będzie któreś miejsce do składowania. Jakby ułożyło się idealnie w tym roku, to doszłaby szklarnia 3x6 - tam conieco też może być, np stół roboczy. Drugie pomieszczenie na rzeczy nieogrodowe, typu: narty, rowery i sprzęty bardziej ogólne już jest przy wiacie. I ten domek to już trzecie miejsce To miałoby być już wyłącznie ogrodowe
Zakładam, że będzie tam duży stół/wyspa robocza, kosiarka, ewentualna rozdrabniarka do gałęzi, stojak/wieszak na narzędzia większe drągowe i regały na wszelkiego rodzaju mączki, doniczki większe i inne przydasie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 12:16, 06 lut 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8672
sylwia_slomczewska napisał(a)
Potwierdzam, z wiekem ogrodu narzędzi i sprzętu przybywa
Co do wykopywania dalii nie ma problemu jak karpa malutka, ale niektóre odmiany w dwa trzy sezony robią karpę, która przy wykopywaniu waży ładnych parę kilogramów, plus ziemia, które je okrywa....można się uchetać nieźle


To będzie siłownia ogrodowa. No i trzeba będzie posprzątać strych
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies