Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 08:18, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
LIDKA napisał(a)
Ładne bratki. Zwłaszcza te w pomarańczach są energetyczne. Ja posadziłam na rodkowej te o drobnym kwieciu. Jak się nasiejąą to albo poprzesadzam albo popielę.



Nie znam siły siania się tych bratków, ale też bym je gdzieś chętnie dała…
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 08:29, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
LIDKA napisał(a)


Ciachaj i sadź raz dwa. Zamówiłam proso i i baptysję od Pietrzykowskich i chyba kukliki. Już dzwonili. Ciekawe co przyjdzie.


Też mam zrobione zamówienie u nich, ale przez Allegro i nie coś mogę się doczekać Nikt na razie nie dzwonił. Najbardziej czekam na zawilce wielkokwiatowe, które pójdą w limelighty z hakone i bergenią. Ale ciekawa jestem też pajęcznicy liliowatej. Jeszcze mam po sztuce: Wiązówki bulwkowej ‘Plena’, gilenii trójlistkowej, Astra rozkrzewionego 'Tradescant'. Te ostatnie na próbę
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 08:32, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
inka74 napisał(a)
Piękne te bratki, i te stare i te nowe kompozycje. A patent z pojemnikami po kwiatach i kuwetami zapisuję.
Ja nadmiar doniczek wywożę do zaprzyjaźnionego ogrodniczego do ponownego wykorzystania. Mam tylko jedną piramidkę rozmiarów różnych na wszelki wypadek


Ja od teraz będę magazynować w rajstopach

Nadmiaru u mnie w ogrodniczych nie chcą.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 08:32, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
galgAsia napisał(a)
Asia, wczoraj zaczęłam sadzić dalie. Mam 30 doniczek i jeszcze sporo zostało, więc drżyj


Jutro po ziemię jadę i też zacznę powoli
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kasiapod 08:48, 19 mar 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Asia wiosna u ciebie na całego, śliczne bratki, ja wczoraj trochę w ogrodzie i trochę w domu. Nie wiedziałam sama z czego zrezygnować Ale dobrze że mam 2 dni wolnego to nadgonię robotę w ogrodzie.
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Rojodziejowa 09:07, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Kasiapod napisał(a)
Asia wiosna u ciebie na całego, śliczne bratki, ja wczoraj trochę w ogrodzie i trochę w domu. Nie wiedziałam sama z czego zrezygnować Ale dobrze że mam 2 dni wolnego to nadgonię robotę w ogrodzie.


A ja już jakiś czas temu zadeklarowałam, że pojadę na wycieczkę międzyszkolną do Krakowa i wyobraź sobie jak cierpiałam jadąc przy takiej pogodzie. Ciałem byłam na wycieczce, a myślami przy ogarnianiu ogrodu ale zaraz chyba się zwlokę i pójdę coś porobić
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kasiapod 09:17, 19 mar 2023

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Rojodziejowa napisał(a)


A ja już jakiś czas temu zadeklarowałam, że pojadę na wycieczkę międzyszkolną do Krakowa i wyobraź sobie jak cierpiałam jadąc przy takiej pogodzie. Ciałem byłam na wycieczce, a myślami przy ogarnianiu ogrodu ale zaraz chyba się zwlokę i pójdę coś porobić

wyobrażam sobie, ciągle brakuje czasu. Też mam zamiar iść dzisiaj do ogrodu.
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Roocika 09:21, 19 mar 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Hej Asia, kompozycje bratkowe urocze. Ewoluować... fajne słowo Sama jednak czuje, że się starzeję
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
LIDKA 10:25, 19 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7050
Asia gdzie i z czym będziesz sadzić ten trzcinnik cheju do?

Myślę czy by go na platanowej na obwódce nie wcisnąć ma zmianę z lawendą?
Poczytałam i obejrzałam i mam nowe chciejstwo.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Patrycja_KG_Lu 11:22, 19 mar 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2656
Rojodziejowa napisał(a)


Też mam zrobione zamówienie u nich, ale przez Allegro i nie coś mogę się doczekać Nikt na razie nie dzwonił. Najbardziej czekam na zawilce wielkokwiatowe, które pójdą w limelighty z hakone i bergenią. Ale ciekawa jestem też pajęcznicy liliowatej. Jeszcze mam po sztuce: Wiązówki bulwkowej ‘Plena’, gilenii trójlistkowej, Astra rozkrzewionego 'Tradescant'. Te ostatnie na próbę

Widziałam Twoją propozycję tej pajęcznicy u mnie. Nie znałam jej. Ciekawa roślina
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies