Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 11:53, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Roocika napisał(a)
Hej Asia, kompozycje bratkowe urocze. Ewoluować... fajne słowo Sama jednak czuje, że się starzeję


Można to ująć i tak
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 12:05, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
LIDKA napisał(a)
Asia gdzie i z czym będziesz sadzić ten trzcinnik cheju do?

Myślę czy by go na platanowej na obwódce nie wcisnąć ma zmianę z lawendą?
Poczytałam i obejrzałam i mam nowe chciejstwo.

Będę probować go dać w plamach na skarpie w towarzystwie astrów i szałwii. Jak zaczęłam szperać za nim w grafice google to sie okazało, że właśnie z astrami, które już posadziłam wygląda super. Mamy go nawet na O:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7786-b-b-czyli-betonowa-bawaria?page=10
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7308-ptasi-gaj?page=806#post_4

Jak się przebarwiają to jest szał
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 13:47, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Patrycja_KG_Lu napisał(a)

Widziałam Twoją propozycję tej pajęcznicy u mnie. Nie znałam jej. Ciekawa roślina


W katalogu ma wpisaną strefę klimatyczną 5, więc tak sobie pomyślałam, że może będzie lepsza do mnie niż gaura
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Anda 15:04, 19 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Ona jest delikatniejsza niż gaura w odbiorze, wizualnie. Warto sadzić ją w większych grupach wg mnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rojodziejowa 15:51, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Kupiłam ją z myślą o mojej wąziutkiej rabacie przy lamelkach. Na razie testowo, jak będzie wyglądać i czy będzie jej się stanowisko podobać. Jak już będę wiedzieć, to zadecyduję, czy dać jej więcej czy nie. Na dużo, to na tej rabacie miejsca nie ma, ale zawsze jakieś tetrisy są możliwe
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Anda 16:07, 19 mar 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Też jestem ciekawa, jak się u Ciebie zachowa. Moja rośnie na mini-łączce, sucho, gorąco, bez podlewania i nawożenia. U Ciebie może być większa i dorodniejsza, bo rabata pewnie będzie robiona na bogato
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Patrycja_KG_Lu 17:43, 19 mar 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2655
Ta lamelkowa to na ile cm wąska jest?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Rojodziejowa 18:16, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Ta lamelkowa to na ile cm wąska jest?


100cm a nawciskane sporo
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 20:04, 19 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Na lamelkowej czego tam nie ma Ale ja lubię takie rabaty na bogato
Rojodziejowa 20:30, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Jestem niepocieszona! Nie wyłażą mi pomidory 3 odmian, a jednego byłam szczególnie ciekawa (Barry's Crazy Cherry). Spróbuję z nimi jeszcze inaczej, ale czy niektóre mogą mieć inne wymagania co do kiełkowania?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies