Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Magara 22:28, 28 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
Hehehe. Magarek to zawału przez swoje graby dostanie

Bardzo mi się patent w kubkach do piwa podoba i dosypywanie ziemi Asia, te kubki to jaka pojemność? Pisali coś na tym fejsbuku?

Moje dalie jeszcze na strychu, głowy do nich nie mam ani serca szczerze mówiąc. O czasie nie wspomnę. Dziś miałam sprzątać w chałupie albo książkę czytać a cały dzień przy kompie siedzę bo coś na cito musiałam ogarnąć
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rojodziejowa 22:39, 28 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Magara napisał(a)


Bardzo mi się patent w kubkach do piwa podoba i dosypywanie ziemi Asia, te kubki to jaka pojemność? Pisali coś na tym fejsbuku?

Moje dalie jeszcze na strychu, głowy do nich nie mam ani serca szczerze mówiąc. O czasie nie wspomnę. Dziś miałam sprzątać w chałupie albo książkę czytać a cały dzień przy kompie siedzę bo coś na cito musiałam ogarnąć


Wydaje mi się, że to były takie standardowe 0,5l

Oj ja ostatnio mam ochotę na wszystko. Na ogród, na czytanie, tylko robota przeszkadza
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Magara 23:10, 28 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
0,5 spore się wydają, ale może? może?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Rojodziejowa 23:24, 28 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Chyba właśnie galla odkryłam na dalii

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Kordina 00:15, 29 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Świetny sposób na pomidorki w kubkach po piwie, bo przecież, jak się przesadza siewki, to za każdym razem głębiej, a tu już odpada sadzenie a jego rolę pełni dosypka ziemi. Kupuję to pani kochano
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Kordina 00:16, 29 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Dubelek zrobił laptop, albo odwrotnie, laptop zrobił dubelek
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rojodziejowa 00:56, 29 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8593
Melduję, że 20 dalii siedzi w ziemi. Jedna, której fotka jest wyżej do obserwacji z podejrzeniem galla. Niestety to bardzo fajny Thomas Edison. Dodatkowo z Arabian Night oddzieliłam 3 pojedyncze ziemniaczki z oczkami. Będę na nich testować sadzonkowanie z pędów.

Jutro cd
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
An_na 07:13, 29 mar 2023


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1558
Asia, ja wsadziłam 2 i się cieszę bo już rosną.
Poczytałam o gallu, nie wiedziałam, że takie coś istnieje, rany jak ja jeszcze nic nie wiem
Dobrze, że jest O.
Codziennie jestem troszkę mądrzejsza
Dobrego dnia
____________________
Ania**Ania na Żuławach
mrokasia 08:20, 29 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Rojodziejowa napisał(a)


Oj ja ostatnio mam ochotę na wszystko. Na ogród, na czytanie, tylko robota przeszkadza


Dokładnie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mgduska 08:42, 29 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Asia, odcięłaś ten chory kawałek? Odetnij, wyrzuć, zdezynfekuj narzędzia i najlepiej posadź Edisona do donicy, nie do ziemi. Ta bakteria poraża wiele roślin, nie tylko dalie, więc trzeba być ostrożnym. Zdaje się, że jeszcze można węglem drzewnym posypać resztę bulwy.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies