Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Dominika11 08:53, 04 sty 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
wspaniałe wspominki, pieknie ogród wygląda
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Iwk4 09:01, 04 sty 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jej, Ania, kocham twój ogród. O każdej porze roku.
____________________
Ogródek Iwony II
anbu 09:02, 04 sty 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Anula normalnie wybudziłaś mnie z zimowego snu tymi zdjęciami
Pozdrowionka
____________________
Ania Ogród Ani :)
gobasia 09:35, 04 sty 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Zana napisał(a)
Wśród róż kwitły jarzmianki Roma:





Anulko ? ogród cudny,zdjęcia śliczne ale co się dziwić? widziałam z jakim zapałem biegałaś z aparatem i parasolem w strugach deszczu

Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Brzozowadzie... 10:41, 04 sty 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anulkaaaa, ja dopiero po kawie zaczęłam oglądać Twoje podsumowanko więc teraz ciśnienie mam tysiąc!!! Aaa, idę jeszcze raz oglądać! Ależ cudne te Twoje zestawienia! Jakie światło! Jaka Harmonia!!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Lodzia 11:30, 04 sty 2019


Dołączył: 22 wrz 2016
Posty: 162
Wszystko bardzo dobrze zrobione, uchwycone i pokazane. Oblizuję się, bo aż mi ślinka cieknie.
Zaglądam tu od dawna, ale tak ogromna dawka smaku mnie zaskoczyła.
Wiele roślin mnie po prostu nie interesowało, ale widząc je w kompozycjach u Ciebie, zaczynam się łamać...
Pozdrawiam
Dragonka 11:32, 04 sty 2019


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
nosz kurde, napisałam się, i palce mi się omsknęły i poszło w..eter

Bardzo lubię Twój ogród, a róże miałaś szałowe- naprawdę jest odmiana Heidi Klum czy tylko Ty ją tak nazywasz po ulubienicy?

Nie powiedziałabym patrząc na Twój ogród, że ma tylko 800m..mistrzostwo jak wygląda, to samo chciałabym u siebie osiągnąć, sprawić, że wyglądałby na większy niż jest. No cudo, idę się pozachwycać i pocmokać dalej
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Anda 12:04, 04 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Anula, dzięki za tą ucztę dla oczu Czekam na kolejne miesiące

Kolorystykę róż masz totalnie w moim guście A co to były za ładne, przekwitnięte czosnki przy Ventilo?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 13:30, 04 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Oooo ile gości Miło wrócić zimową porą do zielonych widoków

Johanka trzymam Cię za słowo.

Iwonka w zasadzie to dobrnęłam do połowy podsumowania

Aniu moja hostowa powstała dzięki Tobie, ale to wiesz

Domi dziękuję bardzo

Iwonka mój ogród jest cały czas w fazie powstawania, staram się na ile czasu w sezonie wystarczy, żeby stworzyć coś nowego. No niestety jest to ogród na odległość i wszystko powoli posuwa się do przodu. Zdjęcia są ładne, ale nie pokazują błędów na rabatach, niedociągnięć, a takowe są. Cieszę się niezmiernie, że zaglądasz.

Anbu ależ mam moc!. Jakże miło Cię widzieć. Zapraszam na kolejne miesiące

Gobasiu ha, ha, no tak akurat tego dnia w Pęchcinie padał deszcz! To radocha dla mnie, kiedy mogę moimi fotkami umilić komuś dzień.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 14:15, 04 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agata noo nieeee, proszę mi tu emocje trzymać na wodzy! Dla uspokojenia: to tylko foty, wykadrowane!!!

Lodziu miło mi gościć Cię u siebie. I tak wiele miłych słów, no się chyba zarumienię. Ciekawi mnie jakie to rośliny wypatrzyłaś u mnie, które Cię zainteresowały? Twój wątek już sobie dodałam do obserwowanych, przyjdę z rewizytą.

Basiula Heidi Klum to naprawdę nazwa odmiany, fanką żadnych modelek nie jestem. Róże nie mają u mnie łatwo, trochę mało słońca a dodatkowo ubiegły rok był wyjątkowo ciężki. Ciekawa jestem co pokażą w tym roku. Co do powierzchni, 800 metrów to niewiele i ogród faktycznie nie jest duży. Na dodatek ma kształt trójkąta (nota bene ciekawe kto tak pomysłowo dzielił kiedyś działki! wokół nas wiele działek ma kształt trójkąta). Na zdjęciach wydaje się większy niż w rzeczywistości. Sama mam z tym problem, bo przeglądając w domu zdjęcia coś tam sobie zaplanuję, wydaje mi się, że bez problemu się zmieści, jadę na działkę i zonk! No nie, jednak się nie da. Ciągle łapię się w taką pułapkę.

Ewuniu te czosnki to Globemaster. Super odmiana, kule są ogromne, mają piękne duże liście, które uwaga! nie zasychają tak szybko jak u innych czosnków i nie szpecą. Przez długi czas są ozdobą. Co do róż, to wiesz, czerpałam inspiracje od najlepszych różomaniaczek na forum.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies