Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

April 09:24, 28 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
To może jak kupię sobie aparat, takie mam plany, to się zbierzemy razem, zrobimy zrzutę i Asia nas przeszkoli z fotografii?
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 09:49, 28 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To i mnie weźcie do tego kursu
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
jolanka 12:08, 28 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jola, to jest bąardzo dobra myśl
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 12:14, 28 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10161
Coraz więcej chętnych na ten kurs Tylko że ja aparat to zażyczyłam sobie na gwiazdkę dopiero
Musicie doradzić mi co nabyć, bo ja totalnie nieświadoma, jakie ma mieć parametry. Do tej pory miałam Sonego cyfrówkę, ale obiektyw zamókł i niestety nie opłaca się naprawiać. Teraz chcę lustrzankę, nie jakąś profesjonalną i ciężką ale przyzwoitą do zdjęć zwykłych i dokupić makro obiektyw lub tylko szkła.
Jakie macie doświadczenia?
Im szybciej kupię/zdecyduję się co chcę, tym szybciej będziemy molestować Asię o kurs
____________________
April April podbija las Mazowsze
AnnaCh 12:16, 28 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zdjęcia piękne
Ja za kurs dziękuję, mam aktualnie pod ręką tylko komórkę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Brzozowadzie... 13:21, 28 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A ja się nie nadaję na żaden kurs, techniczne sprawy budzą we mnie odruch ucieczki Dobrze, że syn interesuje się fotografią, to sprzęt mam pod ręką, (nawet nie wiem jaki) i jadę na automacie
Tym bardziej podziwiam Cię, Asiu, że sama do wszystkiego dochodzisz.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 13:35, 28 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne zdjęcia z Danusiowej Anglii, zachwyciły mnie totalnie i nawet sobie je pozapisywałam
Dla nieuków fotograficznych jak ja polecam dobrą komórkę. Ja od kilku dni mam Huawei P Smart Z i robi takie fotki, że kopara siada. Rozmazuje tło, wydobywa detale, świetnie łapie światło etc. W porównaniu do mojego zwykłego Canona, niebo a ziemia. Ocywiście nie są to profesjonalne foty ale dla mnie rewelka
____________________
AnnaCh 14:54, 28 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewa, z doświadczenia wiem, że Huaweie robią super foty Mam już lekko zchodzonego P9 Lite 2017, a fotki ciągle całkiem fajne
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Anda 15:12, 28 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
makadamia napisał(a)





Czy może coś podobnego jak "gorzki" zapach szałwi? Nadal nie mogę zdecydować, czy lubię ten zapach czy nie





Zapach Sporobolusa jednak zupełnie inny niż szałwii dla mnie. To wg mnie kardamon. A dzisiaj koleżanka z pracy stwierdziła, że wanilia A kolega stwierdził, że po prostu śmierdzi

Rabaty Danusi powalają Bardzo fajne fotki zrobiłaś. A pod słońce filtr nie działa Najlepiej działa, jeśli fotografowany obiekt znajduje się pod kątem 90 stopni w stosunku do słońca.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
UrsaMaior 15:14, 28 sie 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Racja, to samo Samsungi. Nawet moja znajoma fotografka potwierdziła.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies