Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 07:36, 23 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
galgAsia napisał(a)
Asia, ratuj! Pracujesz w paincie, prawda? Może możesz mi wytłumaczyć - jak chłop krowie na rowie - jak wstawić napis na zdjęciu? Wstawiam zdjęcie, klikam na tekst, ustawiam rodzaj czcionki i rozmiar … i tyle... Nie mam nigdzie miejsca, gdzie mogę pisać, żadnego aktywnego okna. Czuję się beznadziejnie głupia. Co robię źle?!?


Bo to wszystkie jest takie łatwe jak już to wiesz

Nasze wersje painta mogą się różnić. Ja klikam najpierw "tekst" w menu, potem ustawiam czcionkę i wielkość, potem klikam przycisk "T" (są dwa do wyboru: normalne i "trójwymiarowe" - trzeba wybrać), a potem klikam na zdjęcie i pojawia się okno tekstowe do pisania. Kursor powinien się zmienić w strzałkę z dużym I obok.

Daj znać, czy się udało
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 07:42, 23 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Coś mi się majaczy, że gdzieś był post Ewy o jarząbku do tej trójkątnej rabaty ale nie mogę go teraz znaleźć.
W każdym razie: jarząbek mógłby być, ale już poszłam w innym kierunku i teraz za późno. Razem z dąbkiem i limką to już by było za dużo.

Wczoraj wywaliłam z tej rabatki irysy, wsadziłam złotlina i miskanta, tak jak mi Iwonka narysowała, i jeszcze kuklika jako zadarniacza.
Jest groch z kapustą - tak jak lubię
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
galgAsia 08:38, 23 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
makadamia napisał(a)


Bo to wszystkie jest takie łatwe jak już to wiesz

Nasze wersje painta mogą się różnić. Ja klikam najpierw "tekst" w menu, potem ustawiam czcionkę i wielkość, potem klikam przycisk "T" (są dwa do wyboru: normalne i "trójwymiarowe" - trzeba wybrać), a potem klikam na zdjęcie i pojawia się okno tekstowe do pisania. Kursor powinien się zmienić w strzałkę z dużym I obok.

Daj znać, czy się udało


Najpierw się udało, potem się zepsuło… ale już wiem, o co kaman - tak mi się wydaje . Dzięki, będę walczyć
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
makadamia 09:21, 23 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Widziałam u Ciebie, że się udało
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
MartaCho 10:15, 23 sie 2019

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2157
Asiu,
Ty piszesz groch z kapustą, a ja podziwiam taką niesamowitą umiejętność i lekkość łączenia różnych gatunków, że to wszystko tak pięknie współgra, taką wspaniałą kompozycję tworzy.
Myślę, że tego się nie da nauczyć, tylko albo się to ma, albo się nie ma, a jak się nie ma, jak ja, to zostaje kopiowanie od tych co mają
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Margerytka40 10:20, 23 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ten groch z kapustą całkiem dobrze smakuje
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
UrsaMaior 10:27, 23 sie 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8192
Ja mam sporobolusy i wrażliwy węch, nic nie czuję, aczkolwiek faktycznie czytałam, że śmierdzą. Nie potwierdzam jednak.
____________________
ogród pod lasem
inka74 11:02, 23 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Asia ty lepiej do mnie zadzwoń wieczorem coby na jutrzejszy wypad się umówić. Bo jeszcze Gosi muszę dać znać kiedy będziemy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 11:46, 23 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Sporobolusy pachną lekko kardamonem, a nie każdy to lubi.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 15:24, 23 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Nadrobiłam zdjecia uczciwe też mi się podobają

Z dąbkiem mega wyszło, fajnie, że się udało dostać idealne drzewko żałuję, że nie mogę Wam towarzyszyc w wyprawie do Danusi...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies