Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

Helen 20:50, 21 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
makadamia napisał(a)



Mam już plan na rewolucję na tej rabacie
Zmniejszę ilość rozchodników (być może nawet zamienię na jakąś szlachetniejszą odmianę) i kocimiętek, na pewno zwiększę ilość łubinu i śmiałka, dodałabym też pysznogłówki, tylko w ZP nie mieli już interesującego mnie koloru.

A mnie się bardzo podoba ta rabata i dzięki za fotki. Takie uczciwe a jakie ładne
____________________
Helen - Hortensjowo
galgAsia 22:21, 21 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, ratuj! Pracujesz w paincie, prawda? Może możesz mi wytłumaczyć - jak chłop krowie na rowie - jak wstawić napis na zdjęciu? Wstawiam zdjęcie, klikam na tekst, ustawiam rodzaj czcionki i rozmiar … i tyle... Nie mam nigdzie miejsca, gdzie mogę pisać, żadnego aktywnego okna. Czuję się beznadziejnie głupia. Co robię źle?!?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
ewsyg 01:53, 22 sie 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Asiu, masz bardzo ładne ogrodzenie i zrobiłaś piękną kompozycje przy nim. Ogród bardzo zadbany i zauważyłam, ze u ciebie zaczynają kwitnąć rozchodniki. Moje jeszcze się ociągają. Te różowe floksy są bardzo ładne i fajnie wkomponowały się w całość.
Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
kasia1 06:53, 22 sie 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Asiu, a napisz, czemu chcesz tą rabatę z rozchodnikami zmieniać? Mi się akurat te rozchodniki bardzo podobają
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
kwartet 09:05, 22 sie 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
No i znowu trza czytać 20 stron do tyłu.
Dąbek piękny ,one szczepione są na rubra także z wodą nie powinno być problemu.
W trójkątnej rabacie rzeczywiście jakieś wyższe piętro by sie zdało,a jak by tam upchać jakiegoś kolumnowego jarząbka,zmiesci się?
Rabata słoneczna znowu się zmieniła,udała ci się ,upierała bym sie przy astrze na tył za kłosowca.Co do moliniED to Iza ich nie posiada ,ma tylko te her coś tam one są wąskie takie. ED u mnie w zeszłym roku na jesieni,kwiatostan na wysokości nosa 4 latka.Na słoneczną to chyba nie wejdzie chyba że jako kontrapukt na brzeg ,pięknie by ci też wyglądała z wrzosami na kwasnej


.
Problemy kolorystyczne to u mnie chleb powszedni nie zdzierżam .
Moi już dawno stwierdzili lekką chorobę umysłową, czuje sie podbudowana że nie jestem osamotniona w tej niedoli.
Rabata z rozchodnikami w kazdej odsłonie mi sie podoba ale rozumiem że w głowie już masz pomysł na "lepiej"
mrokasia 09:10, 22 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
makadamia napisał(a)


No więc kicha: słońca nie było, światłocienia też, chcąc nie chcąc musiałam zrobić zdjęcia "uczciwe"





No, i jak teraz będziesz narzekać na rabaty to mamy podstawy by przyjechać i dać Ci klapsa!
Bardzo mi się podoba ta rabata teraz, taka uspokojona, harmonijna .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 16:55, 22 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Pięknie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 17:06, 22 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10162
Fantastycznie to teraz wygląda
____________________
April April podbija las Mazowsze
makadamia 19:51, 22 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
April napisał(a)
Fantastycznie to teraz wygląda


Brzozowadziewczyna napisał(a)
Pięknie!


kasia1 napisał(a)
Asiu, a napisz, czemu chcesz tą rabatę z rozchodnikami zmieniać? Mi się akurat te rozchodniki bardzo podobają


ewsyg napisał(a)
Asiu, masz bardzo ładne ogrodzenie i zrobiłaś piękną kompozycje przy nim. Ogród bardzo zadbany i zauważyłam, ze u ciebie zaczynają kwitnąć rozchodniki. Moje jeszcze się ociągają. Te różowe floksy są bardzo ładne i fajnie wkomponowały się w całość.
Pozdrawiam Ewa


Helen napisał(a)

A mnie się bardzo podoba ta rabata i dzięki za fotki. Takie uczciwe a jakie ładne


wiklasia napisał(a)
się mi podobają te uczciwe zdjęcia i to co na nich


Tyle słów zachwytu! Jestem zdumiona, choć nie powiem, że niezadowolona

Mnie tam brakuje jeszcze ... czegoś. Nie wiem dokładnie czego, jak się, dowiem, to Wam powiem. Czegoś Pszczółkowego bym powiedziała Może jakichś pierzastych roślin powinnam dodać dla lekkości? Się okaże za rok, jak mi trybula od Danusi urośnie

W każdym razie rozchodniki za gęsto posadziłam i muszę je trochę rozrzedzić
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 19:54, 22 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
kwartet napisał(a)
No i znowu trza czytać 20 stron do tyłu.
Dąbek piękny ,one szczepione są na rubra także z wodą nie powinno być problemu.
W trójkątnej rabacie rzeczywiście jakieś wyższe piętro by sie zdało,a jak by tam upchać jakiegoś kolumnowego jarząbka,zmiesci się?
Rabata słoneczna znowu się zmieniła,udała ci się ,upierała bym sie przy astrze na tył za kłosowca.Co do moliniED to Iza ich nie posiada ,ma tylko te her coś tam one są wąskie takie. ED u mnie w zeszłym roku na jesieni,kwiatostan na wysokości nosa 4 latka.Na słoneczną to chyba nie wejdzie chyba że jako kontrapukt na brzeg ,pięknie by ci też wyglądała z wrzosami na kwasnej


.
Problemy kolorystyczne to u mnie chleb powszedni nie zdzierżam .
Moi już dawno stwierdzili lekką chorobę umysłową, czuje sie podbudowana że nie jestem osamotniona w tej niedoli.
Rabata z rozchodnikami w kazdej odsłonie mi sie podoba ale rozumiem że w głowie już masz pomysł na "lepiej"


Przecież prawie nic nie pisałam! Nie dość że na urlopie byłam, to jeszcze z robotą się obrobić nie mogę i na forum nie mam czasu.

Ta molinia u Izy to Heidebraut - też ją mam A te ED śliczna ale faktycznie mam problem, żeby ją wkomponować w rabaty

Aniu, a Ty masz doświadczenie ze sporobolusami? To prawda, że one pachną? Jakoś tak nie widzę ich w Polsce, a na zachodzie bardzo popularne podobno.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies