Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

galgAsia 13:28, 27 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No jak mają gdzie, to w ogrodzie też. Zagrzebują się w mule w oczku np.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 13:55, 27 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Mam tylko donicę z wodą, chyba by biedak zamarzł ((

A tak serio to myślałam o zakupie jakiegoś zwierzęcia dla Młodego i do wyboru zostały:
- mrówki
- żółw (tylko taki mniejszy)
- kameleon
żadne włochate nie wchodzą niestety w grę.

Mrówki to wymysł mojego dziecka. Zaprosiłam go do ogrodu, tam sobie do woli może obserwować ich kopce. Jest ich pod dostatkiem. Z dwóch pozostałych żółw byłby lepszy/tańszy/łatwiejszy do złapania w razie gdyby zwiał a jakby jeszcze ślimaki zjadał... pokochałabym gada.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 14:27, 27 wrz 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Jak to żółw nie zimuje? Pod kołdrą, w domu

Nasz znajomy ma kameleona, fajny jest ale terrarium dlaniego to duuuuze jest
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 14:47, 27 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Mam tylko donicę z wodą, chyba by biedak zamarzł ((

A tak serio to myślałam o zakupie jakiegoś zwierzęcia dla Młodego i do wyboru zostały:
- mrówki
- żółw (tylko taki mniejszy)
- kameleon
żadne włochate nie wchodzą niestety w grę.

Mrówki to wymysł mojego dziecka. Zaprosiłam go do ogrodu, tam sobie do woli może obserwować ich kopce. Jest ich pod dostatkiem. Z dwóch pozostałych żółw byłby lepszy/tańszy/łatwiejszy do złapania w razie gdyby zwiał a jakby jeszcze ślimaki zjadał... pokochałabym gada.



Jednym słowem jesteś na etapie jak my 15 lat temu

Testowaliśmy żółwia, potem węża - odpadł gdy dowiedzieliśmy się jak należy go żywić wtedy pani w ZOO, gdzie poszliśmy testować co też może nie uczulać, naprowadziła nas na yorka
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 10:05, 29 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Asia, strasznie fajnie było Cię poznać "na żywca" . Mam nadzieję na kolejne - i znacznie dłuższe spotkania . Czekam na Twoją relację, bo u mnie to tylko misz-masz, zbyt oszołomiona byłam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 14:45, 29 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja ogólnie zwierzaki lubię, nawet bardzo. I koty i psy i inne. Problem jest z moimi alergikami, którzy nigdy nie wiadomo na co zareagują.

Ale wracając do ogrodu - Asia, pamiętasz moje rozwary, które ci się podobały? Czy wiesz, że ich listki jesienią się ładnie przebarwiają na żółto i czerwono? Wcześniej nie zwróciłam na to uwagi
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
makadamia 08:10, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Dziewczyny, najpierw wrzucę zdjęcia, dobra?



____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:12, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110





Na tym zdjęciu widać trzcinnika cheju-do, którym się wszyscy zachwycali i chyba palibin tak ładnie się przebarwia.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:13, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110


Ten rdest kwitnie twardo od maja.A teraz cudownie się zgrał z przebarwioną vanilką i trzmieliną


____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:15, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110





Ania cierpiała, że ani dąbek się nie przebarwił, ani mariken, ale grujecznik stanął na wysokości zadania
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies