Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

Kasya 09:04, 24 wrz 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42172
makadamia napisał(a)


Wielkie drzewo na mały krzaczek? To by była drastyczna zmiana

No zwykle brzozy są za duże na mój malutki kawałek ziemi
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
makadamia 09:13, 24 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
inka74 napisał(a)

wiesz, myślałam, że jakoś bardziej skomplikowane to szukanie ))


no to przepadłaś
ale kupuj, kupuj; będziemy się wymieniać

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 09:18, 24 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
TAR napisał(a)
Mam te brzoze, zdecydowanie lepiej jej w cieniu, przez caly sezon ma jasne zielone listki. ale poza tym nie jest atrakcyjna, taki tam wiechec u mnie robi za zapchajdziure. pozno zaczyna wegetacje, przynajmniej u mnie na polnocy. jako rozjasniacz na rabacie moze byc, nie przytłumi na pewno innych atrakcyjnych. na solitera sie nie nadaje.


Tyyy, no weź, bo już wczoraj zaczęłam nawet szukać donic pod jej kątem
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 09:20, 24 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Poppy napisał(a)

moj dach za krotki

A herbata z kominkiem slabo dziala, tak do stycznia powiedzmy, ale za malo na luty.
Trzeba sie jakos wzmacniac inaczej


Netfliksa będę jeszcze miała
Kupię sobie na okoliczność Wiedźmina

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 09:21, 24 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasya napisał(a)

No zwykle brzozy są za duże na mój malutki kawałek ziemi


Jeszcze żeby chciała szumieć jak te duże
A tutaj Tarcia pisze, że wiecheć
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Poppy 11:36, 24 wrz 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
makadamia napisał(a)


No nie wiem, czy to kwestia zdjęć, czy po prostu moda się zmieniła i mam już trochę inny gust
W tej książce, co mi się nie podoba właśnie wczoraj zwróciłam uwagę na akapit, w którym autor zauważa, że w latach 60-70-tych była moda na jasne, pastelowe kolory i jak zaproponował komuś trytomę, to się spojrzeli na niego jak na kosmitę. Zrobiły się popularne w latach 90-tych, jak weszła moda na kolorowe ogrody.


Trzeba czytac miedzy wierszami i brac poprawke na mode nieszczesna
Ale Christo zawsze byl trendseterem niz followersem, wiec mysle, ze jego ogrod nie przypominalby preriowych, jakze teraz mocno trendy.
No i dzisiejsze trytomy tez mozna dostac w jasnych, pastelowych barwach. Swiat nie stoi w miejscu, na szczescie
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
inka74 12:14, 24 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja się śmieję, że Wiedźmina dostanę dokładnie w urodziny, też czekam choć oficjalny zwiastun aż tak bardzo nie powala
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Poppy 12:53, 24 wrz 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
Ja się śmieję, że Wiedźmina dostanę dokładnie w urodziny, też czekam choć oficjalny zwiastun aż tak bardzo nie powala

Macie na mysli ten nowy serial?
Ja tam nie czekam
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
TAR 16:48, 24 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7568
makadamia napisał(a)



A tutaj Tarcia pisze, że wiecheć


kupisz, zobaczysz listki sa bardzo drobne, ładniutkie. ale w sloncu to ona żółta jest a mnie ostatnio zółty drazni. Moja przesadzona 3 raz tym razem do cienia wreszcie ma ładne limonkowe wybarwienie. Ale wiosna musiałam ja ogolic do łysosci, bo albo przemarzla albo ja cos żarlo. w kazdym razie zaczela odbijac. ale jak juz wczesniej napisałam nie jest jakas szczegolnie atrakcyjna. juz o wiele ładniejsze sa te miniaturowe forsyjcje Citrus swizzle (jak juz chcesz cos rozjasniajacego).
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasia_CS 19:08, 24 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Ja się śmieję, że Wiedźmina dostanę dokładnie w urodziny, też czekam choć oficjalny zwiastun aż tak bardzo nie powala


oj bardzo czekam na wiedźmina uwielbiam całą serię i jestem bardzo ciekawa serialu.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies