Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 18:24, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Agata, tak na oko patrząc, to te Memory mają pomiędzy 2,5-3 metry wysokości. Potwory
Rozmiarowo bardziej przypasowała mi graziella

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za słowa uznania. Prawda jest taka, że w takim ogrodzie zdjęcia same się robią
Ania cudownie dobiera kolory
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 18:51, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
TAR napisał(a)
nic nie mowie, bo mnie zatyka. i widze ile jeszcze mam pracy przed soba. ogor swietny a i zdjecia calkiem całkiem


dobrze, że słonce było, bo bez tego nie byłoby żadnego efektu

Kasya napisał(a)


Czy w takim gabinecie można cos robic poza fotografowaniem lub malowaniem ?


Świetny widok, prawda?

galgAsia napisał(a)


Można się jeszcze wpatrywać (gapić)...


To by było moje częste zajęcie

mikina34 napisał(a)
O rany julek , aaaale ogród, aaaale zdjęcia, aaaale fotograf

ojtam ojtam

Gosiek33 napisał(a)
Przepiękną sesję zdjęciową zrobiłaś, choć słońce kapryśne było. I tyle dalekich planów, znakomicie uchwycone


Specjalnie usiadłam na rogu stołu, żebym mogła wyskoczyć jak tylko słońce wyjdzie

Brzozowadziewczyna napisał(a)

Asiu, Ty zawsze na posterunku, a Twoja gillenia ma się dobrze u mnie No niestety. A to zdjęcie zachwyca.


No cóż, chyba będę musiała się po nią wybrać
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 18:56, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
jolanka napisał(a)
Mnie tez jest przykro
A zdjęcia suuuper


Jolu, szczególnie mi szkoda, że Cię nie było, bo mam do Ciebie zapytanie: podobno masz brzozę Golden Treasure - co o niej sądzisz?

MonikA napisał(a)
Piękne widoki Asiu, wydaje mi się, że właśnie teraz najpiękniej jest w ogrodzie


Za każdym razem wydaje mi się, że piękniej być nie może

Kasia_CS napisał(a)
Im dalej w las tym zdjęciowo się coraz bardziej rozkręcałaś w relacji ogrodu cudownie u Ani, jak zwykle i aż mnie ściska, że nie mogłam być.

Dzięki Asiu za foty!


Im dalej w las, tym bardziej się spieszyłam, bo słońce zachodziło
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 18:58, 30 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasia_CS napisał(a)


Niestety, u mnie weekendy głównie są bez samochodu, bo eM zwykle wyjazdowy, a ja zostaję z dziećmi-ostatnimi czasy wiecznie chorymi


To następnym razem zadzwonię, może się uda zgadać. Choć tym razem nie byłoby szans, bo wyskoczyło mi nieoczekiwane spotkanie i też jechałam spóźniona.

galgAsia napisał(a)
No i co? wystarczył duuuży obiektyw i słońce - i zdjęcia cuuudne . A, no i jeszcze - fotografka, co się zowie



No to może jednak nie będę rezygnować z tego obiektywu
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kokesz 19:36, 30 wrz 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
makadamia napisał(a)
Agata, tak na oko patrząc, to te Memory mają pomiędzy 2,5-3 metry wysokości. Potwory
Rozmiarowo bardziej przypasowała mi graziella

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za słowa uznania. Prawda jest taka, że w takim ogrodzie zdjęcia same się robią
Ania cudownie dobiera kolory


Wstawiłam u mnie Graziellę o ile to ona.
Memory mi się podoba bo ma białe wiechy a moja Graziela takie beżowe, w ubiegłym roku były beżowe do końca, nie przebarwiły się na biało i nie były takie puchate?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
anna_grreen 19:45, 30 wrz 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Niesamowity ogród i piękne zdjęcia. Jestem zachwycona. Pozdrawiam
____________________
Anna Na zakręcie
Helen 19:56, 30 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Asia, robisz super fotki Tylko jakoś mało komentarzy tym razem

A ogródek Kwartecika to po prosru mistrzostwo zestawień Wielkie brawa
____________________
Helen - Hortensjowo
Gruszka_na_w... 20:02, 30 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
makadamia napisał(a)


No to może jednak nie będę rezygnować z tego obiektywu


Nie rezygnuj. Z każdą wyprawą doskonalisz swój warsztat. Jako ogrodnik-sprawozdawca spisujesz się na medal. Dziękuję za porcję wrażeń.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
20:59, 30 wrz 2019
Piękniej będzie w przyszłym roku o tej samej porze. Obserwuje to u siebie porównując zdjęcia. Ogród dojrzewa rozrasta się. Rosliny sie przenikają tworząc piekne widoki.
Kasia_CS 21:03, 30 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
makadamia napisał(a)


To następnym razem zadzwonię, może się uda zgadać. Choć tym razem nie byłoby szans, bo wyskoczyło mi nieoczekiwane spotkanie i też jechałam spóźniona.


Dzwoń dzwoń, a nuz widelec tylko teraz to i tak nie mogłam, bo szliśmy na koncert Dawida Podsiadło (moje marzenie!)-swoją drogą zakodowałam sobie jakoś, że spotkanie jest w niedzielę i mówię do eMa tuż przed jego wyjazdem: ech, znakomite spotkanie mi dziś przepada, buuu... A jaka zdziwiona byłam jak zauważyłam pierwsze relacje z soboty
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies