Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 14:04, 01 paź 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasia_CS napisał(a)


Ten ten choć Taco to w ogóle nie moja bajka, nie znałam jego muzyki (no kojarzyłam tylko Tamagotchi) i dalej nie jestem zainteresowana tym typem twórczości, ale Dawid.. no klasa! Baaardzo smaczny koncert.

No ja też mam zawsze wyrzuty sumienia jak wiem, że jest jakieś spotkanie, chce jechać i zostawić eMa z naszą Szarańczą


Niech się cieszy możliwością spędzenia quality time z potomstwem.
Ostatnie badania wskazują, że polscy ojcowie spędzają z dziećmi przeciętnie 15 minut dziennie!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Poppy 20:38, 01 paź 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Asia, dzieki za kolejna relacje Kwartetowa
Coz wiecej mozna dodac, wszystko wiadomo...
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Tamaryszek 20:50, 02 paź 2019

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Asiu, zdjęcia od Ani piękne.
Muszę Ci powiedzieć, że przeczytałam wszystko, Twoje rozkminy i dyskusje z dziewczynami, fajne były. Zapisywałam sobie uwagi, ale pewnie wszystko nieaktualne (np.powojnik Summer Snow, który rośnie wysoko, puściłam na sosnę, a mandżurski, duży niższy i o "cięższym "pokroju, na podporze nad jałowcem).
Niezbyt mi się tylko podobała opowieść o ścinaniu wielkiego żywotnika, chyba za stara jestem na takie historie.
Twój ogród mi się bardzo podoba i podoba mi się, jak go tworzysz. Ale powiem Ci, że po przeczytaniu wszystkiego, nie mam jasności na czym Ci najbardziej zależy... Będę się przyglądać!
Czy mi się wydaje, że gdzieś pod tujami masz jarzmianki? Jak sobie tam dają radę? U mnie marniutko rosną.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Brzozowadzie... 11:22, 03 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)


No cóż, chyba będę musiała się po nią wybrać

Ha, żebym Cię nie złapała za słowo! Bo wtedy nie ma przeproś Przyjedź, przyjedź!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mikina34 12:50, 03 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Asia, w wolej chwili rzuć okiem i doradź Miało być tak jak niż radziłaś, jest inaczej ale się wytłumaczyłam (mam nadzieję, że skutecznie )
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Kasia_CS 20:39, 03 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
makadamia napisał(a)


Niech się cieszy możliwością spędzenia quality time z potomstwem.
Ostatnie badania wskazują, że polscy ojcowie spędzają z dziećmi przeciętnie 15 minut dziennie!

no z nim to akurat jest tak, że zawyża średnią - nawet rok z Kubą w domu był jak wróciłam do pracy po macierzyńskim nie mogę narzekać na to ile czasu poświęca Szarańczy, gdy jest w domu.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
makadamia 11:22, 04 paź 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasia_CS napisał(a)

no z nim to akurat jest tak, że zawyża średnią - nawet rok z Kubą w domu był jak wróciłam do pracy po macierzyńskim nie mogę narzekać na to ile czasu poświęca Szarańczy, gdy jest w domu.


To tym bardziej nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia (tak tylko gadam, bo ja też w sumie mam, jak wyjeżdżam - durne te baby jak nie wiem co).

mikina34 napisał(a)
Asia, w wolej chwili rzuć okiem i doradź Miało być tak jak niż radziłaś, jest inaczej ale się wytłumaczyłam (mam nadzieję, że skutecznie )


Nie masz mnie dość? Jestem zdumiona


Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ha, żebym Cię nie złapała za słowo! Bo wtedy nie ma przeproś Przyjedź, przyjedź!


Wybieram się, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Do Kasyi jeszcze nie dotarłam, a zbieram się od wiosny

Tamaryszek napisał(a)
Asiu, zdjęcia od Ani piękne.
Muszę Ci powiedzieć, że przeczytałam wszystko, Twoje rozkminy i dyskusje z dziewczynami, fajne były. Zapisywałam sobie uwagi, ale pewnie wszystko nieaktualne (np.powojnik Summer Snow, który rośnie wysoko, puściłam na sosnę, a mandżurski, duży niższy i o "cięższym "pokroju, na podporze nad jałowcem).
Niezbyt mi się tylko podobała opowieść o ścinaniu wielkiego żywotnika, chyba za stara jestem na takie historie.
Twój ogród mi się bardzo podoba i podoba mi się, jak go tworzysz. Ale powiem Ci, że po przeczytaniu wszystkiego, nie mam jasności na czym Ci najbardziej zależy... Będę się przyglądać!
Czy mi się wydaje, że gdzieś pod tujami masz jarzmianki? Jak sobie tam dają radę? U mnie marniutko rosną.


Jarzmianki rosną od trzech miesięcy, więc trudno coś konkretnego powiedzieć.
Na czym mi zależy? A wiesz, że mi ćwieka zabiłaś tym pytaniem? Chyba na tym, żeby ogród nabrał masy, bo na razie nie jestem w stanie tak zrobić zdjęcia, żeby sąsiadów nie było widać

Poppy napisał(a)
Asia, dzieki za kolejna relacje Kwartetowa
Coz wiecej mozna dodac, wszystko wiadomo...


Otóż to
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 11:28, 04 paź 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
W niedoczasie jestem, zdjęcia jeszcze wrześniowe, i tylko dwa bo reszta paskudna (zwłaszcza po relacji z ogrodu Ani)...





____________________
Asia-podmiejski ogrodek
sarenka 08:36, 05 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
makadamia napisał(a)

Nie masz mnie dość? Jestem zdumiona

Asiu, Ciebie i Twoich rad nie można mieć nigdy dość
____________________
Magda W samym sloncu
jolanka 08:40, 05 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16467
makadamia napisał(a)
W niedoczasie jestem, zdjęcia jeszcze wrześniowe, i tylko dwa bo reszta paskudna (zwłaszcza po relacji z ogrodu Ani)...






No wiesz? Ja pokazałam cztery
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies