Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek frontowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek frontowy

Urszulla 20:10, 25 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21884
wrobelki napisał(a)


U mnie w piątek były żniwa
strasznie żal mi było ale już odrasta


Jak mogłaś

Wszystko poza tym piękne
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
wrobelki 20:25, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Bardzo dziękuję Ula Czekam na ponowne kwitnienie szałwii i dosadzam ją gdzie mogę bo uwielbiam Przy pierwszym kwitnieniu kwiatostany miały ponad 40 cm długości, a pry ścinaniu kwitły na ostatnich 10 i zaczęła leżeć na rabacie. Choć i tak chciałam w wazony pakować bo mi szkoda na kompost było
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
zoja 20:35, 25 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
a może zaprosisz jeżówki do ogrodu? będzie kolor
chociaż z kolorem czy bez ślicznie masz
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
wrobelki 20:55, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
W tamtym roku byłam ich przeciwniczką Teraz właśnie szukam odmian jeżówek do mnie najbardziej jak na razie podobają mi się białe i zielone ( co koloru chyba jednak nie doda ), choć ostatnio przekonuję się do blado różowych Myślę żeby dać je na skarpę najwyższą. Tą o której intensywnie myślałam jesienią Dobrze, że tylko myślałam a nie robiłam na szybko bo mi się zupełnie światopogląd zmienił

Bardzo dziękuje Zoja
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
zoja 21:11, 25 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
zerknij na takie:
green twister
secret glow
coconut lime

bladoróżowa: raspberry truffle
morelowa: Supreme Cantaloupe
bladożółta: SECRET JOY
żółta: SECRET GLOW
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
paulina_ns 21:19, 25 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
wrobelki napisał(a)


W tym roku zdecydowanie wolę szałwię od lawendy.


Ja zdecydowanie też hihi widzę,że i Ciebie jeżówki przekonały
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
wrobelki 21:24, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Myślałam o Green Jewel, Green Envy, Greenline, Virgin, ewentualnie Julia Bardzo mnie zaciekawiła też ta green twister Ciekawe co z tego zdobędę w pobliskich szkółkach
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 21:27, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
paulina_ns napisał(a)


Ja zdecydowanie też hihi widzę,że i Ciebie jeżówki przekonały


Ale jak widać po moich typach z kolorem dalej będzie dość monotematycznie Dobrze że czerwone róże w winoroślach zostawiłam Kurcze tu ich kolor uwielbiam a w innych miejscach jakoś zawsze bardziej zielono Jak tylko placyk powstanie to będę rozmyślać
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
wrobelki 21:32, 25 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
secret glow 'kurczaki' już w tamtym roku widziałam że to żarówy z daleka widoczne Uwielbiam żółty wiosną na moich skalniakach. Jak wiosną smagliczka kwitnie i do tego intensywny róż floksów . Lato u mnie bardziej pastelowe.
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
kasja83 07:48, 27 lip 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
wrobelki napisał(a)
W tamtym roku byłam ich przeciwniczką Teraz właśnie szukam odmian jeżówek do mnie najbardziej jak na razie podobają mi się białe i zielone ( co koloru chyba jednak nie doda ), choć ostatnio przekonuję się do blado różowych Myślę żeby dać je na skarpę najwyższą. Tą o której intensywnie myślałam jesienią Dobrze, że tylko myślałam a nie robiłam na szybko bo mi się zupełnie światopogląd zmienił

Bardzo dziękuje Zoja

Popieram jeżówkowe zakusy. U Lindsay80 niedawno była dyskusja o takich kolorach jeżówek. Zajrzyj sobie-fotki dziewczyny powrzucały. Ja też spisałam jaką nazwę
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies