Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

inka74 21:53, 22 maj 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja dziś w determinacji swojej dokupiłam Baronesse w donicy. Nie mogłam na nią patrzeć. Wsadziłam je obie razem. Jak się zbierze to rozsadzę. Jak nie to nie będę żałować. Z tymi zakupami to loteria. Z jesieni też mam kilka sztuk które nic w tym roku nie pokażą. Cóż. Takie życie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 22:10, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Iwonko, aż poszłam do Ciebie na rekonesans różyczki Ładnie wygląda, jeśli to ona Kolorek piękny!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:16, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A teraz co nieco ode mnie

Mój rodek słabizna, ale zawsze tych kilka kwiatuszków się pojawiło - reszta pąków pójdzie w liście..

Troszkę popadało, od razu jakoś tak przyjemniej i roślinki się cieszą
Fire island

Guacamole

No i hosta, z której Guacamole się ponoć wywodzi - ma odwrócone kolorki - Fragrant bouquet

Pieris w dalszy, ciągu w donicy po wykopaniu z miejsca, gdzie trafiła świdośliwa.. jeszcze nie wiem gdzie go "wtyknąć"

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:22, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oj dziś duży ruch na forum, zdjęcia się wolniutko ładują...
Peonie

Stefka

Munstead wood - dzień kolejny

Heidi Klum - czekam na pierwsze kwiaty, bo to nowość u mnie

Różowa szałwia z Pastelką w tle

Można sobie wyobrazić co niedługo pokaże New dawn
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:27, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Bedzie Cinderelka



Szałwia z sesleria - Love

Moja pierwsza lawenda - może w przyszłym roku ją ciachnę ciut mniej intensywnie, to będzie wreszcie konretnych rozmiarów

Lepnica nadmorska - wędruje u mnie co roku na nowe miejsce
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:34, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I troszkę szerszych kadrów wieczornych - u mnie zwykle rzadko pokazywane, więc trzeba nadrobić
Rabata z Heidi klum, rośnie szpaler lawendy, agastache, ostróżki, werbena.. o ile wyrośnie No i żywotniki wschodnie

Krzyśki


Drugi z rodków - też coś mu nie pasuje - trochę posklejane kwiatostany ma, hmmm.. no i dużo mniejsze są niż w zeszłym roku
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:40, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
LO coraz intensywniej kwitnie


Już trochę ciemno się zrobiło, ale obiecane szersze kadry wstawiam
Lawendowa

Różanka główna

Widok z kanapy w domu - koniecznie trzeba coś kwitnącego tam dać, bo jest "za zielono" - dobrze, że jest chociaż peonia

I prawa strona ogródka


I kooooniec!

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 23:53, 22 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Jest super! Jest dużo wszystkiego, ale bez chaosu. Podoba mi się. Ale, to już wiesz
Kiedy sadziłaś Heidi? Porównuję pąki Twojej z moją, a myślałam, że ta moja to Natasha. Sadziłam je obok, ale może pomyliłam i posadziłam na odwrót. Zagadka dopóki nie zakwitnie. Bo ta druga to taka marna, że nawet pąka nie ma.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
paulina_ns 05:52, 23 maj 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasiu szersze kadry super, jakiej wielkości jest Twój ogród? Na zdjęciach wydaje się dosyć malutki, a tyle róż w nim upchałaś widzę,że u Ciebie róże w bardziej zaawansowanym stadium są niż moje, ale one pewnie wiedzą,że mają zdążyć zakwitnąć przed porodem .
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
DorKa 08:07, 23 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam
Wszystkiego Najlepszego Kasiu , póki co najważniejsze życzenia bardzo banalne lekkiego porodu , zdrowiutkiej dzieciny i szybkiego powrotu do ogrodu z maleństwem Buziaki i powodzenia
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies