Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 00:41, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
No bardzo jestem ciekawa kiedy się rozpakujesz .
A róże jednak będę podziwiać u innych a u siebie - tę swoją jedyną, miniaturową nn uratowaną z zeszłorocznego pogromu .


A jak ja jestem ciekawa.. nawet sobie nie wyobrażasz zaczyna mnie to przerażać - wolałabym nie po terminie jednak... im później urodzę, tym gorzej. Dzisiaj trochę poogrodowałam delikatnie, więc może coś ruszy ?

No wiem, że Ty tak z różami u siebie to niekoniecznie.. choć ja sobie teraz nie wyobrazam, że mogłoby ich u mnie zabraknąć..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:42, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
_Martini_ napisał(a)

To zestawienie kolorystyczne pozwolisz, że sobie skopiuję? Tak, chcę taki mocny akcent koło lawendy.


A pewnie! Munstead wood w zeszłym roku zmieniła miejscówkę na nieco mniej eksponowaną, ale za to zbliżyła się do kocimiętki i faktycznie pięknie się komponuje w tym zestawieniu kolorystycznym
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:52, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A na dobranoc porzeczki - Kuba ciągle się pyta, czy już dobre skoro czerwienieją

Dzwonek - nawet nie przypuszczałam, że te doniczkowe dzwonki zimują

I na koniec morze kocimiętki na fioletowe sny

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
paulina_ns 06:24, 22 maj 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kasia_CS napisał(a)
I otwierający się powolutku pączek Munstead wood
[img size=640x425
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/164/1640733/original.jpg[/img]


Mam takie samo połączenie , co prawda munstead jeszcze maleńka, ale liczę na taki efekt w przyszłym roku cudny!!! Pozostałe zdjęcia piękne, mogłabym je u Ciebie oglądać całymi dniami i dowiedziałam się czegoś nowego,że Artemis to kobieta .
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
inka74 06:54, 22 maj 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kocimiętka w szpalerze robi wrażenie. Z reklamacją bym chwilę poczekała aż kwiaty zobaczysz.

A jak ta Baronesska co kupowałam? Moja ma słownie 2 listki. Chyba nie da rady w tym sezonie cokolwiek pokazać. Pytanie czy zimę przetrwa...

Zdjęcia z sesji przegapiłam??? Miałam taki sajgon w pracy, że dopiero teraz cokolwiek mogę pooglądać u was w ogrodach.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 07:33, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)


Mam takie samo połączenie , co prawda munstead jeszcze maleńka, ale liczę na taki efekt w przyszłym roku cudny!!! Pozostałe zdjęcia piękne, mogłabym je u Ciebie oglądać całymi dniami i dowiedziałam się czegoś nowego,że Artemis to kobieta .

Ja jestem ciekawa, czy w tym miejscu MW ma szansę lepiej trzymać kwiaty, niż jak wcześniej rosła w pełnym słońcu rok temu. Mnie te moje przesadzane różyczki zaskakują bardzo. Stefka jeszcze jesienią przesadzona z pąkami i kwitła do mrozów, MW i Ascot przesuwałam przy okazji sadzenia róz z gołym korzeniem, ale nawet mi się nie udawało ich z bryłą przenieść, bo wszystko mi się osypawalo.. a tu świetnie zaczynają sezon u Ciebie
Munstead też zaszaleje
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 07:43, 22 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Kocimiętka w szpalerze robi wrażenie. Z reklamacją bym chwilę poczekała aż kwiaty zobaczysz.

A jak ta Baronesska co kupowałam? Moja ma słownie 2 listki. Chyba nie da rady w tym sezonie cokolwiek pokazać. Pytanie czy zimę przetrwa...

Zdjęcia z sesji przegapiłam??? Miałam taki sajgon w pracy, że dopiero teraz cokolwiek mogę pooglądać u was w ogrodach.


U mnie trochę lepiej, choć wiosenne zakupy z obu szkółek mnie nie usatysfakcjonowaly. Chyba lepiej kupować już w donicy (o ile to nielicznw sztuki, bo można z torbami polecieć ) i mieć jako taki efekt. Ale, żeby nie było tak super kolorowo-bardzo jestem zawiedziona kilkoma jesiennymi krzaczkami, gdzie spodziewalam się super zbudowanego krzaczka, np. Aphrodite, Voyage, Bailando..

Sesji jeszcze nie obrobiliśmy, więc jeszcze nic nie pokazywałam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
kasja83 07:44, 22 maj 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kasiu piękną masz burzę kocimiętki
A nieogrodowo kiedy wielki dzień?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
DorKa 08:17, 22 maj 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Wchodzę tu z nadzieją, że już a tu nic ? Kaja pobudka! Mamusia jest już zmęczona. Olej rycynowy , pamiętasz ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
JoannaDe 09:25, 22 maj 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Babo a Ty spać nie możesz? Czy wydreptujesz ścieżki na szpitalnym korytarzu

Trzymam kciuki mocno mocno
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies