Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

zoja 16:23, 17 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Annak napisał(a)
U mnie w B to samo Leżą w kartonach, nikt się nimi nie interesuje, ale cena niezmienna


U mnie od dawna nie ma zadnych.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
nicol21 07:55, 18 lis 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
czyli nowe, większe rośliny będą się jeszcze wprowadzać. Fajnie!
a na całej działce masz mało ziemi, czy może część nie jest nad garażem?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
eVka 10:06, 18 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ale super, będzie nowe drzewko kibicuję! Musisz chyba najpierw zbadać cobrodkowi zdechłemy dolegało, bo klony wrażliwe, żeby ziemua czymś nie zarazila nowego nabytku.
____________________
Kasia_CS 11:54, 18 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Annak napisał(a)
U mnie w B to samo Leżą w kartonach, nikt się nimi nie interesuje, ale cena niezmienna

no na te 1,99 przecenili (choć wywieszka była, że 2,99 )
Kasya napisał(a)

A u mnie po 1,99 juz dawno były za paczke


u mnie też, ale że liczyłam na jeszcze większą obniżkę, to nie kupowałam na potęgę tylko symbolicznie co miałam kupić to kupiłam w cenie niepromocyjnej, bo potem już prawie nie było interesujących mnie odmian. W przyszłym roku pewnie się ograniczę do samych wyprzedaży - co będzie kwitło, to będzie (ciekawe, czy za rok będę się tego trzymać )

zoja napisał(a)


U mnie od dawna nie ma zadnych.


u mnie tylko w 1 B są, w pozostałych nawet nie ma łupiny po cebuli
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 11:57, 18 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
nicol21 napisał(a)
czyli nowe, większe rośliny będą się jeszcze wprowadzać. Fajnie!
a na całej działce masz mało ziemi, czy może część nie jest nad garażem?


No nie ukrywam, że mocno się do tego Twoje klony przyczyniły No właśnie te część, gdzie są graby nie ma garażu, więc tam będą nowości. Jedyny minus taki, że tam ziemi mam jeszcze mniej tak naprawdę. Kopię na jakieś 20parę cm, pojawia się biała włóknina a pod nią piach. Więc wybiorę ile się da i nasypię większą warstwę ziemi.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 12:03, 18 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Ale super, będzie nowe drzewko kibicuję! Musisz chyba najpierw zbadać cobrodkowi zdechłemy dolegało, bo klony wrażliwe, żeby ziemua czymś nie zarazila nowego nabytku.


Jak wiosną wykopię rodka (bo teraz mi się już nie chce tam grzebać) to dokładnie się przyjrzę = choć raz go już wykopałam i nic nie znalazłam (no może nie nic - jedna larwa opuchlaka była, ale to chyba nie jej wina jednak...). Może po prostu go wysuszyłam, bo gorzej przygotowałam stanowisko niż temu większemu i nie przeżył letniej aury, a zabieg reanimacji był chyba wykonany za późno..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:19, 19 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
U mnie wczoraj też ciut poprószyło

Ależ mnie cieszy, że kilka kotków mam na krzyż



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:03, 19 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:08, 19 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Hakuro wyjątkowo urokliwa






Korzystając ze zwolnienia się donic po trzmielinach zadołowałam sobie róże w donicach - jeszcze zakopczykuję jak się ochłodzi
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Annak 23:50, 19 lis 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ależ z Ciebie artystka Piękne te fotki, takie urokliwe
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies