Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

AnnaCh 21:22, 16 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Przepięknie po prostu
A jakie foty, siedzę i oglądam, przewijam w górę i znowu.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Helen 21:32, 16 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Kasia, fajną magnolię sobie wymyśliłaś. A sklep, który Asia poleca, jest faktycznie godny uwagi
____________________
Helen - Hortensjowo
Makusia 12:13, 17 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Świetnie oddałaś jesienne kolory na zdjęciach!
Pięknie przebarwia Ci się ŚŚ. Moja niestety zawodzi już drugi rok- w ogóle nie jest fajna ;(
Róże to jednak są dla mnie "roślina zagadka"- październik, a one jesieni nie czują i kwitną, jak w czerwcu
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Zana 12:24, 17 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasia_CS napisał(a)




U mnie świdośliwy też gwiazdorzą, dzisiaj wrzucę fotki. Przepięknie się przebarwiają, no zachwyt.
A bukiet hortensjowych przepiękny.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kasia_CS 20:31, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
AnnaCh napisał(a)
Przepięknie po prostu
A jakie foty, siedzę i oglądam, przewijam w górę i znowu.


Aniu, no mega mi miło! przesadziłaś
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:32, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Helen napisał(a)
Kasia, fajną magnolię sobie wymyśliłaś. A sklep, który Asia poleca, jest faktycznie godny uwagi


no to taka moja wymarzona, odkąd zobaczyłam zdjęcia jej kwiatów to nie wychodzi mi z głowy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 20:44, 17 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Hosty jeszcze u ciebie zielone? Kokoryczkę muszę u siebie zobaczyć. A zdjęcie na zakończenie - piękne!!!
Wilczomlecz to ten purpurowy? Ciekawe czy zimę poczuł czy coś mu dolega...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasiolaaa 20:54, 17 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Kasiu Maria Teresa jest przepiekna tez ją mam oczywiscie a czekam na Baronesse z golym korzeniem co do Auchan i rosliny nie jestem zwolenniczka kupowania krzewow tam chociaz pamietam z jakies 20 lat temu moi rodzice kupili 3 sadzonki roż rozowych jasnych boze jakie one byly piekne niestety juz ich dawno niema sa tylko w mej pamieci niestety przez niewiedze zostaly przemrozone i obumarly nieznam ich nazwy a szkoda bo byly obficie i kwitnace cale lato
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasia_CS 20:55, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)
Świetnie oddałaś jesienne kolory na zdjęciach!
Pięknie przebarwia Ci się ŚŚ. Moja niestety zawodzi już drugi rok- w ogóle nie jest fajna ;(
Róże to jednak są dla mnie "roślina zagadka"- październik, a one jesieni nie czują i kwitną, jak w czerwcu


oj tak, ta ŚŚ na maksa daje po oczach! bardzo przyciąga wzrok - ciekawe od czego to zależy.

Róże pokazują, że październik po liściach zresztą poza nielicznymi wyjątkami w tym roku jakieś słabe te moje róże.

Fajnie, że wpadłaś
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 20:59, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)


U mnie świdośliwy też gwiazdorzą, dzisiaj wrzucę fotki. Przepięknie się przebarwiają, no zachwyt.
A bukiet hortensjowych przepiękny.


zaraz do Ciebie zajrzę, bo fajną falą fot nas zalewasz i się przyjemnie na zdjęciach można zawiesić Ja jak decydowałam się na świdośliwę, to nawet nie wiedziałam, że takie miłe zaskoczenie jesienią mnie spotka

Hortki dziękują za uznanie!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies