Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Makusia 21:54, 30 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dziewczyny podglądam Was
Staram się być u Was na bieżąco- u Angeliki np dyskusja o ściereczkach, braku chemii i uzdatniaczu wody (trzeba pić butelkową i trzeba pić więcej, bo ta z kranu jest bez minerałów)
Co do grzybów- wysyp! Żałuję bardzo, że coś się stało i zdjęć z telefonu nie mogę nadal wrzucić...dzisiaj zebrałam 101 prawdziwków Zbierać uwielbiam, jeść również, a obierać...również nie lubię

Pozdrawiam
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mrokasia 21:57, 30 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
A u mnie byłaś??? Bo jak nie, to nie widziałaś, że nie mam już tych ogromnych tuj na froncie zasłaniających mi pół domu...

Wypoczywaj!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Makusia 22:00, 30 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mrokasiu byłam Nowe rozplenice i rabata przed oknami na tapecie Czyśc tuje!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 22:01, 30 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mrokasiu byłam Nowe rozplenice i rabata przed oknami na tapecie Czyśc tuje!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mrokasia 22:02, 30 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
He, he, he
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margarete 23:02, 30 sie 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale grzybów.... wyobrażam sobie jak pachną....a jak będą smakować....ehhh
Moje ubiegłoroczne zapasy grzybów zeszły poniżej czerwonej kreski....w pudełku został sam zapach

O brzozach marzyłam ale już nie upcham u siebie....no chyba że coś wywalę. Ale u innych bardzo mi się podobają. Będzie ładnie z brzozami.

Hybrydy to mój jedyny ratunek od lat żeby w pracy nie straszyć manicure'm zwanym tu na forum pieszczotliwie "french ogrodowy" czyli czarnymi obwódkami paznokci. Od kiedy stosuję lakiery hybrydowe + rękawiczki mam spokój, ręce wyglądają ok a moim paznokciem hybrydy nic złego nie robią, wręcz odwrotnie stają się jeszcze twardsze. Polecam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
dominika_ 23:29, 30 sie 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
O matko 101, to faktycznie jest co zbierać i co teraz marynaty czy suszenie? Ja zbierać lubię, jeść jeśli już to marynowane, za to ostatnimi czasy raczej dla mnie nie wskazane pod żadną postacią.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Zana 23:37, 30 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tylko tych czerwonych w białe kropki nie zbieraj.
Baw się dobrze i wracaj szybciorkiem do nas
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Gruszka_na_w... 20:16, 01 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Ależ piękne zbiory poczyniłaś!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AngelikaX 20:22, 01 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Normalnie takiego smaka na zbieranie grzybów mi zrobiłaś, że chyba jutro eMa zaciągnę do lasu

Lubię przetwory robić bardzo bardzo... z ogórasków, pomidorów, owoców, grzybki w marynacie też

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies