Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

AngelikaX 17:19, 23 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makusia napisał(a)


Angelika- jak Ty będziesz pomagać, to ja przejmę od Ciebie transparent



I megafon jeszcze musisz ogarnąc w łapce, bo jak ma być kampania to i widoczna i słyszalna a co!
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Makusia 17:20, 23 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AngelikaX napisał(a)


I megafon jeszcze musisz ogarnąc w łapce, bo jak ma być kampania to i widoczna i słyszalna a co!


On an Ty! Megafon mogę trzymać i od fizyka być, ale mózgiem kampanii będziesz Ty!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AngelikaX 17:26, 23 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Mnie to pasi paznokcie przy chwaściorach połamałam ostatnio ( a urlopowo takie ładne były) niech odrosną trochę - ja tam mogę być "mózgiem" tej operacji na otwartym ogrodzie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AnnaCh 21:27, 23 sie 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
3 sztuki, ale może po koślawej linii ogrodzenia z sąsiadem, na tych 10 metrach? Na pewno nie w rogach
Ale się im będzie na podjazd sypało
____________________
Ania - Malutki pod lasem
kaz742011 21:30, 23 sie 2017


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Plan Ani mnie się widzi . W sensie sąsiedzkim .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
mrokasia 21:34, 23 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
Marta i Angelika, jak już zdobędziecie trochę doświadczenia z tymi transparentami i megafonami to będziecie mogły wybrać się na wycieczkę do stolicy by poćwiczyć świeżo nabyte umiejętności.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:36, 23 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
A jeśli mówimy o brzozach - to może je posadzić razem, w jednym miejscu? Tak a'la wielopniowa?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Makusia 10:10, 25 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Angi dla mnie jedyny minus pracy w ogrodzie to paznokcie właśnie. Nie umiem się przekonać do hybryd, a naturalne utrzymać w ładzie, to orka ciężka
Będę Piętaszkiem- w tej roli się widzę

Aniu Powiem Ci szczerze, że już się sama waham, czy im to przeszkadza, czy zupełnie nie Myślę, że ich podejście do tematu ogrodu jest....hmmm...że go nie ma

Kasiu plan Ani zakłada wichrzycielskie podburzanie do złośliwości Mnie podburzać nie trzeba, gdyż albowiem złośliwość to moje trzecie imię (po "Leń")

Mrokasiu, niech Cię fantazja nie ponosi W nasze umiejętności nie wątp! Angi wygląda mi na taką, co i bez megafonu dałaby radę dotrzeć do tłumu siłą autorytetu
Musiałabym 9 kupić, żeby wielopienne zrobić, bo w jednym miejscu tylko, to nie widzi mnie się- rabata wydaje mi się jednak za duża na jedno wkopalisko brzozowe
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
JoannaDe 10:48, 25 sie 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Makusia napisał(a)
Angi dla mnie jedyny minus pracy w ogrodzie to paznokcie właśnie. Nie umiem się przekonać do hybryd, a naturalne utrzymać w ładzie, to orka ciężka
Będę Piętaszkiem- w tej roli się widzę



Martuś, powiem Ci ze u mnie hybrydy wcale się nie sprawdzają. Po jednym dniu w ogrodzie i tak są do poprawki. Ale ja nie nosze koloru to może dlatego
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
AngelikaX 11:52, 25 sie 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Na twartośc polecam odżywkę z Eveline - na buteleczce napisane jest" Paznokcie twarde jak diament... u mnie była widoczna poprawa, tylko z długością przegięłam


Wszelkie tipsy, żele czy lakiery hybrydowe niszczą płytkę mówię to ja ta co nosi przedłużone rzęsy (ale bez nich żyć nie mogę )
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies