Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

AngelikaX 11:33, 20 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
No to co tak u mojego syna luzy mają? Dziwne... kartkówkę miał tylko jedną z matmy poza tym angielskiego ma tylko 3 godziny, Marta u Was klasa z rozszerzonym czy jak, że aż 5 a potem 8?


ps. Dobrze, że wróciłaś już :*
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AniMa 13:24, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Moja Patrycja też ma lucy...Dziwne - nawet na nowych przedmiotach..
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
BasiaLT 13:27, 20 wrz 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
No nareszcie jesteś! Jakieś dziwne lasy u ciebie, bo u mnie rośnie prawie wszystko oprócz prawdziwkow. Czasami tylko sie jakiś trafi jak ślepej kurze ziarno.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Makusia 13:30, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ageliko, Aniu- mój miał w drugim tygodniu sprawdzian z polskiego i z matematyki, kartkówkę z hiszpańskiego. W pierwszym tygodniu z angielskiego kartkówkę.
Chodzi do szkoły dwujęzycznej- jeden w-f i jedną informatykę też mają po angielsku.
Myślę, że to się ustabilizuję, i tylko na początku nauczyciele chce pokazać, że podchodzą do nauki poważnie

Angi też się cieszę, ze wróciłam, ale głowa mnie boli od komputera- dzisiaj od rana nadrabiam i nawet w połowie nie jestem...Fajnie jednak wrócić i zrozumieć od razu, dlaczego się to lubiło Bo grzebanie w ziemi lubię, a takie ogrody jak Twój dają mi motywację
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kasia_CS 15:54, 20 wrz 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dżdżownice rulez
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Monka 19:11, 20 wrz 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1465
Marta dobrze ze jesteś uwielbiam Twój styl pisania, ale przecież masz już wyrobioną lekkość ... , co do 4 klasy to u mnie też spokój , ale mają 4 razy w tygodniu wf normalnie w szoku byłam jak zobaczyłam plan stawiają na kulturę fizyczną szkoda bo wolałbym umysłową, ale to duuży temat
____________________
Monika ogród i co dalej
AnnaCh 19:22, 20 wrz 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Monka, dzieci muszą się ruszać, bo w dzisiejszych czasach jak się nie poruszają w szkole, to już nigdzie, siedzą tylko przed kompami albo komórkami
Moja jest w 7 klasie, angielski też ma 5 razy w tygodniu, bo też mają zwiększoną ilość, do tego więcej matmy i polskiego. W młodszych klasach miała też obowiązkowe szachy, jako rozwój logicznego myślenia
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Bogdzia 19:38, 20 wrz 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Makusia napisał(a)
Ageliko, Aniu- mój miał w drugim tygodniu sprawdzian z polskiego i z matematyki, kartkówkę z hiszpańskiego. W pierwszym tygodniu z angielskiego kartkówkę.
Chodzi do szkoły dwujęzycznej- jeden w-f i jedną informatykę też mają po angielsku.
Myślę, że to się ustabilizuję, i tylko na początku nauczyciele chce pokazać, że podchodzą do nauki poważnie



A ja myśle ze tak juz zostanie i dobrze ze maja wymmagających n-li bo później nie bedzie z nauką wiekszych kłopotów. Oby tak dalej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Toszka 21:07, 20 wrz 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Martuś, czwarta klasa to dla dzieciaków przeskok z nauczania 1-3 w "dorosły" system. To czas na ogarnięcie się i opanowanie nowego sposobu nauczania.
Ciesz się, że szkoła pracuje pełna parą. Doceń to. Nie wszędzie jest tak rózowo... mój na własne życzenie zmienił szkołę (wprawdzie gimnazjum). W poprzedniej szkole pogrom z pikowaniem w dół na łeb na szyję - klasę językową z innowacjami zamienili na zwykłą, ogólną. Dramatycznie ucięli lekcje językowe -np. z 8godz. angielskiego na 3. Na dokładkę z podziałem klasy nie na stopień zaawansowania, a na płeć O innowacji już nikt nie pamięta. Nauczyciela biologii brak. Wychowawcą jest pani... z biblioteki... Na szczęście nas juz to nie dotyczy, ale dzieciaków żal jak cholera...

edit.jesli nie będziesz sadzić brzóz teraz to na czorta je kupować i dołować. Na wiosnę kupisz i posadzisz.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
roma2 21:43, 20 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dotarłam! Całe szczęście, że się urlopowałaś, bo nigdzie nie wyrabiam na forum. Bogdzia i Toszka Nasza Kochana mają 100% racji w temacie nauczania.
Brzozy kupuj i sadź! Pamiętam, że w zeszłym roku, mniej więcej o tej samej porze (roku, nie godzinie! ) pisałam to samo .
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies